Відмовляємося від російського газу. З розумом!

25 марта 2014
5504 просмотра Голосов: 2 Автор:misha
article4311.jpg

У час, коли Україна відчуває серйозну проблему на газовому ринку, а також через напружену ситуацію між Україною та Росією, питання про використання альтернативних джерел енергії виходить на передній план.

Людство має чимало варіантів, як відмовитися від використання природного газу в якості головного обігрівача, проте один із напрямків для України є дійсно перспективним. Вчора міністр аграрної політики Ігор Швайка заявив, що переорієнтація на біопаливо допоможе значно зменшити нашу залежність від імпорту енергоносіїв.

Комунальна сфера в Україні переживає не найкращі часи. Місія Міжнародного валютного фонду в своїх рекомендаціях рекомендує Україні модернізувати цю галузь і пропонує підвищити ціну на комунальні послуги. Це значною мірою пов’язано із тим, що українські підприємства з постачання енергоносіїв несуть значні збитки, і пропонується це врегулювати саме таким способом.

У Мінагрополітики переконують, що Україна має серйозний потенціал олійних рослин, які є сировиною для біодизелю. Основним споживачем російського газу є підприємства. Розвиток біопаливного «сектору» дозволить у майбутньому забезпечити підприємства пальним власного виробництва, і крім того – створити нові робочі місця, забезпечити покращення інфраструктури, а також – створити гарантований ринок збуту с/г сировини.

Через підвищення цін на пальне у 2014 році частка нафтопродуктів у витратах на виробництво с/г продукції збільшиться на 13%.

Станом на сьогодні оптові ціни на дизельне паливо і бензин підвищилися на 25 і 24% відповідно. Планується знизити споживання нафтопродуктів через впровадження енергозаощаджуючих технологій. За останні роки валовий збір ріпаку як сировини збільшився вдвоє.

За інформацією відомства у цьому році потреба сільськогосподарських виробників у пальному становить 1444 тис. тонн дизельного палива і 344 тис. тонн бензину.

Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk