В Ужгороді стіни будинків обвалюються

12 марта 2014
5325 просмотров Голосов: 2 Автор:manknteu
article4156.jpg

Зимовий сезон для маленьких містечок і великих міст України небезпечний для нашого життя, а інколи і здоров’я. Іноді через ігнорування своїх прямих обов’язків, комунальники мимоволі стають ворогами «номер 1» через нерозчищені дороги та метрові бурульки, бо ті внаслідок приводять до дуже трагічних наслідків.

Для Ужгорода зимовий сезон, як і для всієї України, вже завершився, проте проблема небезпечних ділянок в місті залишилася. Громадські активісти кілька років поспіль борються із руйнуванням пам’яток архітектури. Старенькі споруди разом із тим не дуже вже і вдячні: кілька днів тому став свідком події, яка точно могла пошкодити здоров’я, а може й чийогось життя. З висоти третього поверху здоровезний кусень стіни відвалюється прямо з-під даху та з грохотом падає вниз. Тротуаром під даним будинком щодня проходить кілька тисяч жителів та гостей міста. Імовірність того, що раптове падіння частини стіни прямо на перехожих, — дуже і дуже висока.

Ми починаємо вирішувати проблему лише тоді, коли вона дуже боляче по нас «вдаряє». Чекати, коли здоровенний шмат стіни впаде вам на плечі, або взагалі на голову, — не дуже приємна дія.

На жаль, такі події вже неодноразово траплялися в Україні. Наприкінці минулого року, в грудні, у Львові на голову семирічному хлопчику впав здоровий шматок балкону (вул… Рутковича). У столиці в 2012 році прямо в центрі («Пасаж») на машину впав здоровий шмат стіни, добряче пошкодивши її. Кількома місяцями того ж року в Києві на 18-літнього перехожого впав шматок плити зі стіни (перехрестя Федорова та Чнрвоноармійської). На початку того ж року машина тернополянина Кравчука опинилася під уламками стіни будинку (вул… Галицька). Крім того, в момент падіння поблизу перебувала жінка, яка теж мало не стала жертвою. В жовтні 2009 року в Дніпропетровську (вул. Братів Трофімових) стався обвал стіни. Його жертвою стала 79-річна жителька міста, яка в результаті отримала численні переломи, травми. У травні 2005 року на Рівненщині (Дорогобузька школа) на голову першокласнику, який вийшов до туалету, також впав кусок стіни, завдавши хлопчику черепно-мозкову травму.

Насправді, якщо говорити про машини та інше майно, то вони ніяким чином не порівнювані з цінністю людського життя і здоров’я. Просто будьте обережні і подивіться вгору, навіть якщо цим маршрутом ви ходите щодня, і нічого подібного раніше не траплялося.

Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

РелизыКонкурс: Будуємо нову Україну

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk