«Facebook» купує месенджер українця - «WhatsApp» - за рекордні $19 млрд

20 февраля 2014
4153 просмотра Голосов: 2 Автор:Євген Торін
article3845.jpg

«Facebook Inc.» домовилася про покупку популярного месенджера «WhatsApp». Придбання стартапу буде оплачена грішми та акціями і обійдеться соціальній мережі в $19 млрд, повідомляє «The Wall Street Journal».

«WhatsApp», на відміну від операторів стільникових мереж, пропонує безкоштовну пересилку коротких повідомлень, відео і картинок. Число користувачів «WhatsApp» подвоїлося за останні 9 місяців і досягло 450 млн, що перевищує число користувачів, наприклад, у сервісу мікроблогів «Twitter Inc.», вартість якого становить близько $30 млрд.

У той же час у компанії «WhatsApp», яка була заснована в 2009 році, працює всього 55 чоловік. Немає даних про її виручку. Послуги месенджера безкоштовні протягом року, а потім з користувачів береться плата в 99 центів за рік. Реклама «WhatsApp» при цьому не розсилає. Водночас за темпами зростання користувацької аудиторії компанія побила всі рекорди.

За своїми масштабами операція з купівлі «WhatsApp» перевищує всі інші придбання стартапів, включаючи угоду тієї ж «Facebook» з «Instagram» на $1 млрд. У свій час «Microsoft Corp.» купила «Skype» за $8,5 млрд.

«Facebook» покупка «WhatsApp» допоможе зміцнитися на міжнародному ринку («WhatsApp» особливо популярний за межами США), а також дозволить соціальній мережі краще орієнтуватися на мінливі запити користувачів.

Довідка: «WhatsApp» була створена українцем Яном Кумом і американцем Брайеном Ектоном. Кум увійде тепер до складу ради директорів «Facebook».

Похожие статьи:

Политические статьиНамагаючись забрати Крим, Путін може зруйнувати Російську Федерацію

Новости СпортаЛегенда Пеле та зірка «Реалу» Кріштіану Рональдо знались у новій рекламі

Новости в мире​У Раді РФ запропонували створити власний російський інтернет під назвою «Чебурашка»

Новости ПолитикиКримська «прокурор-ша» Поклонська пішла на підвищення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk