«iOptik»: контактні лінзи доповненої реальності

10 февраля 2014
8019 просмотров Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article3693.jpg

Система під назвою «iOptik» дозволяє бачити проекційну цифрову інформацію, наприклад, схему руху або відеодзвінки.

«iOptik» працює таким чином — контактні лінзи, що виступають у ролі екрану, накладаються на очне яблуко власника і працюють разом з парою полегшених очок, обладнаних мікропроектором. Головний виконавчий директор «Innovega» Стів Уіллі зазначає, що це рівнозначно перегляду телевізора з діагоналлю екрана 240 дюймів на відстані 3 метрів.

Пристрій може сполучатися зі смартфоном під керуванням операційної системи «Android» і відображати повідомлення про дзвінки і повідомлення, показувати матеріали розважального характеру та інше. При цьому «iOptik» не сковує руху і використовується за принципом «Google Glass».

Контактні лінзи складаються з мікроскопічних фільтрів, направляючи випускає очками світло в центр зіниці, а світло з навколишнього середовища — на його край. Завдяки цьому сітківка ока реєструє і тримає у фокусі одночасно два зображення.

Поки існує тільки прототип пристрою. На ринку система «iOptik» може з'явитися не раніше 2015 року. На даний момент компанія «Innovega» веде переговори про випуск «iOptik» з декількома виробниками. Однак належить ще отримати дозвіл на продаж системи кінцевим споживачам.

Південнокорейські дослідники торік розробили м'які контактні лінзи зі світлодіодами, які на відміну від «iOptik» працюють незалежно від цифрових очок і володіють функцією зйомки. Подібними розробками займаються також «Microsoft» і Вашингтонський університет, які в 2012 році створили прототип жорстких контактних лінз з доповненою реальністю.

По цій тематиці згадується добра короткометражка.

Похожие статьи:

ПроисшествияБудівлю у Полтаві, де сьогодні виступить Кличко, замінували – «УДАР»

Новости КиеваКиїв після «Евромайдана» будуть відновлювати спонсори

Новости Общества«Facebook» предлагает пользователям 50 вариантов пола

Новости УкраиныЕвросоюз и США не собираются финансировать Украину - пресс-секретарь Эштон

ПроисшествияУкраинец, который пытался захватить самолет в Турции, потребовал освободить «майдановцев»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk