«National Geographic Україна» запустив iPad-версію

19 декабря 2013
4404 просмотра Голосов: Автор:
article2123.jpg

Журнал «National Geographic Україна» запустив мультимедійну версію для планшетів iPad. Перший грудневий випуск користувачі можуть завантажити безкоштовно. Про це повідомляє видавець журналу — Sanoma Ukraine.

Видавець наголошує, що «National Geographic Україна» став першим міжнародним журналом, що випустив iPad-версію українською мовою.

«Читачі iPad-версії отримають набагато більше, ніж просто журнал. Це буде цілий масив захоплюючої додаткової інформації, яка дозволить читачу практично побувати на місці подій», — зазначає головний редактор видання Ольга Вальчишен.

iPad-версія містить додаткові фотографії, відеосюжети та інтерв'ю з героями й авторами. Статті супроводжуються інтерактивною інфографікою, картами та іншими матеріалами. Зручний інтерфейс і нова платформа дозволяють користувачам отримати ще більше задоволення від вражаючих фотографій, динамічних відеосюжетів та інформативних ілюстрацій.

У грудні додаток з'явився в AppStore. Грудневе число можна закачати безкоштовно, інші номери доступні для закачування за $2,99. Нові номери будуть регулярно з'являтися в AppStore після появи друкованого видання. Також доступні квартальна, піврічна та річна передплати.

Нагадаємо, українська версія всесвітньо відомого науково-популярного журналу National Geographic виходить з квітня 2013 року.

Похожие статьи:

Новости БизнесаРоссийские телеканалы против американских «Discovery»

СкандалХто не платить податки та підроблює дипломи стає головою Адміністрації Президента

Здоровье и медицинаБіологічні добавки дуже шкідливі для здоров'я

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk