Інтернет операційна система вашого комп’ютера

17 марта 2014
4623 просмотра Голосов: 0 Автор:Otavva
article4207.jpg

Нещодавно в інтернеті довелося прочитати цікаве висловлювання, що сьогодні інтернет – це операційна система вашого комп’ютера. І дійсно, варто лише на годину залишитись з комп’ютером без інтернету, як відчуваєш, настільки глибоко в наше життя він ввійшов: і комп’ютер – не комп’ютер, якщо він не має доступу в мережу. Незрозумілий термін – швидше в інтернет, новини – не до телевізора, а знову в інтернет, новий фільм – не в кінотеатр, а в той же інтернет, нова покупка – ніякого реального магазину, поки не порівняєш ціни та характеристики в інтернет-магазинах, а електронна пошта, спілкування… Життя зупиняється без інтернету уже не віртуально, а реально.

Насправді цінність інтернету складає та інформація, яку з нього можна отримати. Якість пошуку інформації характеризується двома основними параметрам: повнотою та точністю, але не завжди користувач, який шукає, та пошуковий сервіс розуміють один одного. Невміння користувача правильно сформувати пошуковий запит та отримати необхідну йому інформацію породжують думки, що нічого корисного в інтернеті немає.

Для ефективного пошуку в інтернеті не потрібно багато, просто потрібно дотримуватися декількох простих принципів. Взагалі, пошук – це творче дослідження і, як будь-яке дослідження, починається з вивчення предмету дослідження, тому ви повинні бути обізнані в темі. Також одним із ефективних інструментів для пошуку є використання логічних операторів для формування пошукового запиту. Якщо ці прості інструменти не допомогли у вирішенні вашої проблеми, необхідно скористатися допомогою «невидимого інтернету». Цей термін був запропонований у 1994 році, щоб виділити ту частину інтернету, яка не доступна для пошуку через звичайні пошукові сервіси. Вміст «глибинного» знаходиться найчастіше в базах даних і доступ до них можливий через прямий запит. У відкритому «глибинному інтернеті» на сьогодні знаходиться в 400-550 раз більше інформації, ніж знаходять звичайні пошукові сервіси.Лідером для пошуку в «глибинному інтернеті» є «CompletePlane». Якщо ви не знайшли відповіді на свої питання вже й тут, то напевно в всьому інтернеті немає відповідей на ваші питання.

Похожие статьи:

Новости УкраиныВідтепер українці зможуть придбати SIM-карти тільки за паспортом

Скандал​Росіяни придумали псевдоукраїнського лікаря, який поширює дезу в мережі (ФОТО)

Новости в мире​У Раді РФ запропонували створити власний російський інтернет під назвою «Чебурашка»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk