Футуристичний концепт: «Airblow 2050» - парасолька зразка 2050-го року

10 февраля 2014
3755 просмотров Голосов: 1 Автор:Євген Торін
article3694.jpg

Навіть найнеймовірніші предмети майбутнього, по суті, будуть засновані на технологіях, які розробляються вже сьогодні. І для того, щоб зазирнути далеко вперед, досить застосувати лише трохи практичною фантазії.

Саме це і зробив американський дизайнер Квентін Дебейн (Quentin Debaene), вбравши досягнення компанії «Dyson» в нову форму і створив футуристичний концепт «Airblow 2050» — парасолька зразка 2050-го року.

Компанія «Dyson» займається виробництвом пилососів, сушарок для рук, вентиляторів і приділяє дуже велику увагу розробці нових технологій у своїй сфері, заради чого регулярно проводить спеціалізовані виставки.

Концепт «Airblow 2050» був розроблений саме для однієї з таких виставок – «James Dyson Award». В основу парасольки майбутнього покладено мотор «Dyson», який існує вже сьогодні — а значить, концепт має всі шанси на виробництво.

У роботі над проектом Квентін Дебейн постарався врахувати всі недоліки сучасних парасольок: незручність під час вітру, вода, що стікає на підлогу або на оточуючих (наприклад, у транспорті), поломки і тому подібне. Тому й вирішив взагалі піти від використання матеріалу і каркаса в сторону принципово нового укриття — повітряних потоків.

Електричний мотор «Dyson», вбудований в парасольку, захоплює і видуває повітря, створюючи невидимий захист — такий собі повітряний купол, який відштовхує всі водяні краплі. Навколо людини утворюється справжнісіньке «силове поле», тільки не дуже великої щільності.

Єдиний недолік, який бачимо ми в «Airblow 2050», крім дати передбачуваного виходу в світ — це підвищене енергоспоживання і, ймовірно, додатковий шум. Залишається сподіватися, що проблему зарядки до 2050 року зможуть вирішити бездротові технології передачі енергії.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети