Перехоплення розмов ФБР за допомогою «Google Maps»

5 марта 2014
4755 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4067.jpg

Мережевий інженер Брайан Сілі (Bryan Seely) втомився від рясного спаму на картах «Google Maps». Він неодноразово звертався в «Google» з проханням поліпшити модерацію оголошень і навіть відкрив рахунок у твіттері з публікацією прикладів, але без толку. Тоді спритний інженер придумав спосіб, як звернути на себе увагу.

Він розмістив на «Google Maps» кілька фальшивих оголошень, вказавши адреси ФБР і Секретної служби США, але свої власні номери телефонів. Коли люди дзвонили за цими номерами, Брайан направляв дзвінок на справжні номери спецслужб — і включав аудіозапис.

Записавши пару розмов для доказу, він пішов з ними в місцеве відділення Секретної Служби. Агенти зустріли «шпигуна» з «належною привітністю»: його поклали на підлогу обличчям вниз, зачитали права і відвели в кімнату для допитів. Втім, йому вдалося пояснити спецслужбам, що він на їхньому боці. У поштовому листуванні один з агентів навіть назвав його «героєм» за те, що він виявив серйозну вразливість. Через кілька годин Брайана відпустили.

Проблема з фальшивими оголошеннями на «Google Maps» існує вже як мінімум чотири роки. Спамери заробляють тим, що продають «розкручені» місця, які виходять на перші рядки по пошукових запитах з урахуванням місця розташування користувача. Деякі просто розміщують оголошення заради жарту.

Після цієї історії компанія «Google» відреагувала швидко і прибрала деякі з фальшивих оголошень, хоча по суті проблема залишилася.

Ну, а фальшивий офіс Секретної служби Брайан видалив з карт самостійно, на прохання спецслужб, зробивши скріншоти на пам'ять.

Похожие статьи:

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости УкраиныДетектив антикоррупционного бюро будет получать 30 тыс. гривен

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk