Перехоплення розмов ФБР за допомогою «Google Maps»

5 марта 2014
4525 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4067.jpg

Мережевий інженер Брайан Сілі (Bryan Seely) втомився від рясного спаму на картах «Google Maps». Він неодноразово звертався в «Google» з проханням поліпшити модерацію оголошень і навіть відкрив рахунок у твіттері з публікацією прикладів, але без толку. Тоді спритний інженер придумав спосіб, як звернути на себе увагу.

Він розмістив на «Google Maps» кілька фальшивих оголошень, вказавши адреси ФБР і Секретної служби США, але свої власні номери телефонів. Коли люди дзвонили за цими номерами, Брайан направляв дзвінок на справжні номери спецслужб — і включав аудіозапис.

Записавши пару розмов для доказу, він пішов з ними в місцеве відділення Секретної Служби. Агенти зустріли «шпигуна» з «належною привітністю»: його поклали на підлогу обличчям вниз, зачитали права і відвели в кімнату для допитів. Втім, йому вдалося пояснити спецслужбам, що він на їхньому боці. У поштовому листуванні один з агентів навіть назвав його «героєм» за те, що він виявив серйозну вразливість. Через кілька годин Брайана відпустили.

Проблема з фальшивими оголошеннями на «Google Maps» існує вже як мінімум чотири роки. Спамери заробляють тим, що продають «розкручені» місця, які виходять на перші рядки по пошукових запитах з урахуванням місця розташування користувача. Деякі просто розміщують оголошення заради жарту.

Після цієї історії компанія «Google» відреагувала швидко і прибрала деякі з фальшивих оголошень, хоча по суті проблема залишилася.

Ну, а фальшивий офіс Секретної служби Брайан видалив з карт самостійно, на прохання спецслужб, зробивши скріншоти на пам'ять.

Похожие статьи:

Новости УкраиныДетектив антикоррупционного бюро будет получать 30 тыс. гривен

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети