Поліція Нью-Йорка тестує у роботі окуляри «Google Glass»

7 февраля 2014
5360 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article3660.jpg

Департамент поліції Нью-Йорка почав випробування «розумних окулярів» «Google Glass». Про це повідомляє видання «VentureBeat» з посиланням на високопоставленого чиновника з правоохоронних органів.

Оцінку очками дасть відділ департаменту, що займається розвідкою і аналітикою. При цьому джерело уточнило, що «Glass» будуть застосовуватися в ході розслідувань і «в цілях патрулювання».

Які саме завдання будуть виконувати окуляри, не повідомляється.

«Glass» дозволяють, зокрема, вести оперативну зйомку, а за наявності спеціального програмного забезпечення, наприклад, порівнювати фото обличчя людей з базою даних.

На випробуваннях у департаменті, який є найбільшим в США і нараховує 34,5 тисячі співробітників, знаходяться «кілька пар» окулярів. Хто надав окуляри поліцейським, не повідомляється.

Представники «Google» в інтерв'ю «VentureBeat» уточнили, що не співпрацюють з правоохоронними органами. Вони припустили, що хтось із департаменту став учасником програми «Explorer».

Програма «Explorer» дозволяє отримати в розпорядження екземпляр очок. Кандидатура охочого випробувати пристрій має бути затверджена «Google», а сам він повинен заплатити за «Glass» півтори тисячі доларів.

«Випробувальна» програма діє, поки окуляри «Google» не запустять у серійне виробництво. Очікується, що це відбудеться в 2014 році. Після цього пристрій з'явиться у вільному продажу.

«Розумні окуляри» «Google» використовують й інші екстрені служби. Так, в січні каліфорнійський пожежний представив додаток для них, який дозволяє борцям з вогнем підтримувати зв'язок один з одним і показує плани будівель, запасні виходи і місце розташування гідрантів.

Похожие статьи:

ОбществоПоліцейський у США розстріляв собаку

ОбществоБагато британців не довіряють правоохоронцям

Общество​Чорношкірі США оголосили поліцію сучасним Ку-клукс-кланом

Новости в мире​Поліція Південної Кореї заплатить $500 тисяч за відомості про власника затонулого порома «Сєволь»

ОбществоСША: Расизм повертається. Темношкірого хлопця заарештували за гру в баскетбол

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk