​Дизайнерські меблі створять за допомогою 3D-принтерів

11 апреля 2014
4295 просмотров Голосов: 0 Автор:Евген Скил
article4440.jpg

Всесвітньо відомий французький дизайнер Філіпп Старк (Philippe Starck) влітку цього року відкриє магазин в Сан-Пауло, в якому будь-який бажаючий зможе створити предмети інтер'єру за допомогою 3D-принтера. Проектна ідея в тім, що клієнти будуть купувати готові меблі і перетворювати їх у твори мистецтва.

Філіп Старк представив свій задум на Міжнародній виставці меблів в Мілані- головної європейської виставки меблів. Проект став частиною інноваційного бренду «TOG». Ця абревіатура походить від слів «all creators together» («всі автори разом»). Бренд об'єднує дизайнерські колекції відомих авторів з так званим «відкритим» вихідним кодом. Це означає, що клієнти можуть змінювати вже готові предмети інтер'єру за своїм бажанням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Останні новини України та світу призводять до стресів і депресій — як не піддаватися

Вже зараз покупці можуть придбати заготовки меблів на сайті «TOG» і змінити їх за допомогою різних матеріалів і фарб. Виробники, які підписали контакт зі Старком, допрацьовують предмети інтер'єру і надсилають їх замовникові. Однак дизайнер сподівається, що через кілька років «TOG» стане відкритим інтернет-ресурсом, який не буде ні в чому обмежувати клієнтів. Це означає, що всі зможуть проектувати обстановку приміщень, не орієнтуючись на пропозиції магазинів. Крім того, Старк припускає, що в майбутньому в кожному місті з'являться кіоски з 3D-принтерами для загального користування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Як керувати людьми, які вам не подобаються

Філіп Старк (народився в 1949 році) є відомим французьким дизайнером інтер'єрів і споживчих товарів серійного виробництва. За свою кар'єру Старк проектував все: від зубних щіток до житлових кварталів. Крім того, він є автором факела для Олімпійських зимових ігор у 1992 році.

Похожие статьи:

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети