Інтерв'ю з директором компанії "Український Богатир"

5 апреля 2017
1386 просмотров Голосов: 0 Автор:editprincess
article14839.jpg

Чому вирішили відкрити напрямок по виготовленню меблів

Сьогодні виготовлення меблів на замовлення набирає все більше обертів. Чому став настільки популярним цей напрямок, ми вирішили дізнатися у директора компанії «Український Богатир».

Володимир, як давно виникла ідея створення цього напряму?

Наша компанія має багато напрямків: вантажні перевезення, організація переїздів, клінінгові послуги, монтаж меблів. На ринку мувінгових послуг ми вже більше п'яти років. Ідея створення цього напрямку виникла давно. Ми і раніше робили меблі на замовлення для деяких корпоративних клієнтів, але зараз є можливість займатися цим на загальнодоступному рівні для широкого кола споживачів. Знайти в Інтернеті нашу майстерню меблів можна за посиланням http://www.kyputu-mebli.com/

Як часто клієнти роблять замовлення?

Знаючи, що ми надаємо послуги по монтажу будь — яких меблів в офіс надходили часті дзвінки з питанням про меблі на замовлення. Люди не хочуть купувати готові вироби. Є хороша можливість впровадити свої ідеї. До того ж готові меблі не завжди вписуються за розмірами в інтер'єр приміщень.

Багато людей бажають, щоб меблі були неповторними і тільки в єдиному екземплярі. Вже давно минули ті часи, коли у всіх була однаковий передпокій, кухня та інші вироби. Тепер у нас є зручний сайт, на якому можна побачити корисну інформацію та переглянути наші роботи.

Наскільки професійною є Ваша команда?

Ми надаємо послуги високої якості. Над створенням шедевру працює дизайнер, проектувальник, досвідчені майстри збирачі. Працівники, які безпосередньо створюють дизайн і проект мають спеціальну вищу освіту. Майстри по збірці мають значний досвід роботи. Ми цінуємо нашу репутацію і клієнтів, тому команда «Богатиря» складається виключно з професіоналів своєї справи, починаючи з оператора з прийому дзвінків.

Які меблі Ви пропонуєте і з чого?

Ми пропонуємо практично будь — які гарнітури і окремі предмети на замовлення. Останнім часом великим попитом користуються офісні меблі і шафи – купе. Директори компаній прагнуть зробити свої офіси унікальними і комфортними для співробітників. Виготовляємо з ДСП плит. Зараз на ринку великий вибір матеріалів і різної фурнітури.

Володимир, є приказка «Чоботар без чобіт». А які меблі у Вашому офісі?

Ця приказка не для «Українського Богатиря». Ви зможете прийти і подивитися наші роботи. Всі офісні меблі зроблені власноруч. Ми прагнемо створити комфортні умови для всіх наших співробітник, що позитивно позначається на якості роботи.

Дякую за приємну розмову, зичимо успіхів та розвитку!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети