Моя щаслива історія про одне піаніно...

15 августа 2014
5128 просмотров Голосов: 0 Автор:Українский Богатир
article5411.jpg

Недосвідчені або п'яні вантажники вже ламали Ваші меблі? Дзеркала і скло вже билися при перевезенні?

Так багато втрат можна понести через безвідповідальні перевізників. Іноді, складається враження, що їм абсолютно байдуже наше майно. Крізь крик і лайку вантажників намагаєшся попередити про сервіз, але тебе ніхто не чує. І ось, через 10 секунд, сервізу більше немає. Гроші за втрати відшкодовувати відмовляються, вигукуючи у відповідь — ви ж не попереджали… А як тут попередиш, якщо за цією лайкою себе не чуєш!

Я і сама не раз стикалася з проблемою безпечного перевезення. Недавно потрібно було перевезти німецьке піаніно. Де брати вантажників не знала, тому скористалася газетою з оголошеннями. Вибрала перше-ліпше оголошення з потрібною інформацією. Замовити вантажників виявилося нескладно, потрібно було просто подзвонити за вказаним номером і повідомити свої координати.

Із запізненням на 1.5!!! години приїхало чотири крихких і маленьких хлопчика. Ходили вони околясом піаніно, нарешті підвели його і, буквально, через 2 кроки воно опинилося в сусідських дверях. Моє терпіння скінчилося, коли на сходах один з вантажників спіткнувся і мало не вбився. В той момент я зрозуміла, що шукала якість там, де її бути не могло.

Чемно попросивши піти несформованих фізично та психологічно вантажників і сплативши їм за виклик, я відкрила ноутбук і вбила в пошук «Як правильно перевезти піаніно». На моє здивування, серед результатів пошуку знайшлися і статті з порадами, і теми форумів, де люди ділилися досвідом.

Один з форумчан вже користувався послугами з перевезення піаніно. Він радив послуги мувінгової компанії «Український Богатир». Хоч я і розуміла, що це все реклама, але все ж почала шукати інформацію про цю фірму. З попереднього гіркого досвіду я ще пам'ятала, що потрібно довіряти, але перевіряти.

В процесі пошуку інформації я була щиро здивована, що у вантажників є свій сайт. Тоді я дізналася, що вантажними послугами займаються мувінгові компанії, а перевезення піаніно вважається такелажної роботою. Правда, до цього дня не знаю, що значить слово «такелажні». На їх сайті були фотозвіти виконаних робіт. Серед інших, був альбом «Перевезення піаніно», де були зображені спортивні хлопці модельної зовнішності поруч з піаніно. Звичайно я розсміялася побачивши таке видовище, адже фірма, швидше за все замовила моделей на фотосет, а в підсумку приїдуть якісь дохляки, як у випадку з моїм піаніно.

Замовити вирішила по трьом простим причинам. По-перше — шукати вже втомилася, потрібно було терміново замовляти послугу. По-друге — фірма обіцяла за запізнення вантажників пристойну знижку. По-третє — сайт цієї мувінгової компанії вдало виділявся на тлі конкурентів. Там не було «води» і всі фотографії були живими.

Яке в підсумку було моє здивування, коли на замовлення приїхали реальних чотири БОГАТИРІ! Хлопці швидко запакували мій інструмент і на ременях спустили по сходах. Біля під'їзду вже чекало вантажне авто з гідропідйомником. Водій опустив автомобільний ліфт та вантажники поставили на нього моє піаніно, після чого воно піднялося на рівень моїх плечей. В кузові машини піаніно закріпили стяжками так, що воно абсолютно не рухалося при перевезенні.

Словами складно передати на скільки все було професійно і технічно зроблено. Велике спасибі мувінговій компанії «Український Богатир» за прекрасний сервіс за доступною ціною! На сьогоднішній день ця компанія встигла допомогти мені переїхати в нову квартиру, доставити будівельні матеріали і вивезти будівельне сміття.

Всім, кому потрібні послуги вантажників і вантажного транспорту, раджу звертатися до професіоналів. З такими людьми можна забути про можливі проблеми!

Похожие статьи:

Строительство и ремонт​Комфортный переезд квартиры под ключ

Строительство и ремонт10 причин заказать услуги грузчиков - профессионалов

Мебель и бытПеревозка бытовой техники

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети