Як безпечно і дешево купити квартиру?

19 июля 2015
4436 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9709.jpg

У кризу попит на первинному ринку житла змістився в бік об'єктів, що знаходяться в активній фазі будівництва. Частка таких покупок становить сьогодні в середньому 45%. Експерти розповіли які вигоди і ризики існують при покупці житла на різних етапах готовності будинку і на якому етапі купувати квартиру вигідніше.

Як розрахувати всі витрати на покупку новобудови?

Перш ніж вкласти кошти в купівлю квартири в новобудові, покупці пильно оцінюють перспективи кожного проекту. Головним індикатором надійності забудовників сьогодні є висока стадія готовності об'єктів. Сьогодні, як розповіли експерти, найбільшим попитом користуються житлові комплекси, які будуть здані до середини 2016 року. Ціни в них нижчі, ніж в готових новобудовах, а небезпека «заморозки» проектів — мінімальна.

Будівництво багатоквартирного будинку, як правило, триває 2-3 роки. Протягом усього цього часу ціни на житло і можливі ризики потенційних покупців знаходяться в обернено пропорційній залежності.

1.Начальная стадія — пристрій котловану і заливка фундаменту.

Максимально дешево придбати квартиру можна на самому ранньому етапі будівництва — відразу після офіційного відкриття продажів. Її вартість буде на 30-40% нижча, ніж після введення будинку в експлуатацію. Крім того, перші покупці мають найширший вибір — в цей момент у продажу є квартири з різними плануваннями на будь-яких поверхах. Однак ризик втратити згодом гроші і час на даному етапі — найвищий. При порушенні девелопером своїх зобов'язань, довгоочікуване новосілля може взагалі не наступити або відкластися на невизначений термін. Тому на стадії котловану житло готові купувати сьогодні не більше 15-20% покупців.

2. Середня стадія — будівництво.

Ця фаза будівництва, коли готовність будинку складає 40-60%, є справжньою «золотою серединою» для покупки нерухомості. Ціни ще не досягли свого піку, вибір квартир досить широкий, а ризик втратити гроші — вже мінімальний.

Оптимальний час для покупки квартири настає тоді, коли будинок готовий на 40-60%. На цьому етапі вже можна об'єктивно оцінити хід будівництва та перспективи добудови об'єкта. При цьому ціни знаходяться на прийнятному рівні, а вибір квартир ще широкий.

3. Кінцева стадія — оздоблювальні роботи.

Коли готовність будинку досягає рівня 70-80% і в ньому починаються оздоблювальні роботи, квартири в середньому дорожчають на 30%. Тому попит на житло падає, незважаючи на те, що ризики покупців на цьому етапі мінімальні. За статистикою, на стадії оздоблювальних робіт дорогі квартири купляють приблизно 10% покупців. На етапі оздоблювальних робіт вибір квартир в новобудовах, привабливих з точки зору місця розташування, інфраструктури, архітектури та планувань, часто вже обмежений. Найкращі варіанти йдуть на більш ранніх етапах. Тому в пошуках ідеального житла багато покупців віддають перевагу тим об'єктам, в яких ще ведуться будівельні роботи, і здача яких відбудеться через 1-1,5 роки.

4. Повна готовність — прийом будинку держкомісією і введення житла в експлуатацію.

Купувати квартиру в уже зданому будинку найбезпечніше: ризики втрати коштів повністю відсутні. Однак цей варіант самий дорогий. Вартість квартири в новобудові, готової до заселення, може бути на 40% вище початкової, заявленої забудовником на старті продажів. Покупців, охочих убезпечити себе від можливих ризиків, і готових платити за це більш високу ціну, налічується не більше 25%

Похожие статьи:

Новости БизнесаЕксперти розповіли, що чекає ринок нерухомості в 2014 році

Новости ОбществаЗ 1 січня 2016 року українці - власники нерухомості більше 180 кв. м, платитимуть податок

Новости КиеваКвартири в Києві розкуповуються,як гарячі пиріжки - експерт

Недвижимость​Ринок нерухомості Києва б'є усі рекорди продажів

НедвижимостьНа Донбасі зросли ціни на нерухомість

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети