Як в Україні отримати молодіжний кредит?

24 октября 2015
2681 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10740.jpg

Багато хто вважає, що пошуки хорошої роботи є головною проблемою української молоді, але це все не так серйозно, як проблема придбання власного житла. У нашій країні такі ціни на квартири, що молода сім'я навіть при маючи досить хороші за українськими мірками доходи все одно не може накопичити на власне житло, варіанти з іпотеками так само виглядають не надто райдужно, залишається розраховувати хіба що на спадщину, або на допомогу держави. У теорії держава таку допомогу молодим українським родинам надає — це молодіжні кредити на житло, але чи насправді вони доступні всім молодим сім'ям?

На сьогоднішній день, в країні залишилася програма пільгового молодіжного кредитування і все. Якщо вам виповнилося 36 років, то претендувати на пільгові кредити у вас не вийде.

Кредит надають тільки платоспроможним сім'ям.

Щоб отримати молодіжний кредит в Україні, претендентам необхідно стати на квартирний облік. Площа квартири визначається з розрахунку 21 кв. метр на людину плюс 10 кв. метрів на сім'ю. Вартість житла (1 кв. метр) не може перевищувати середні показники по регіону.

Кредити надаються на термін, що не перевищує 30 років. Перший внесок становить не менше 6% від вартості квартири. До речі, взяти житло за програмою можна тільки в недобудованому будинку, який пропонує Фонд.

Перспектива отримати молодіжний кредит дуже приваблива, але потрібно бути готовим до того, що простояти у квартирній черзі доведеться не один рік. Адже Фонд надає поки близько 500 квартир на рік, а бажаючих взяти кредит — майже 20 000. Мимоволі задумаєшся: чи варто сподіватися на молодіжне кредитування або пошукати інші можливості?

Багато громадян хотіли б отримати молодіжний кредит, але на даний момент практично всі державні програми зупинені.

Держава повинна проявляти ініціативу і піклуватися про молоді сім'ї на початковому етапі їх формування. Від наявності власного житла залежить щастя і благополуччя молодих сімей, а значить і народжуваність в країні.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЕС готов помочь Украине деньгами, но позже - Фюле

ОбществоЯка найкраща країна для молодих людей?

Новости ПолитикиУкраїна відповідає за кредит всім своїм надбанням - Медведєв

Общество10 листопада - Всесвітній день молоді

Коммунальные предприятияУкраїнці потрапили в іпотечну пастку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети