Мільярдери не хочуть жити в Лондоні

30 сентября 2015
2284 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10447.jpg

Влада престижних лондонських районів Кенсінгтон і Челсі зіткнулися з тим, що багато дорогих особняків пустують. Як говориться в доповіді районної ради, вулиці на південь від універмагу «Херродс» стали головним у Лондоні об'єктом схеми «купити і виїхати».

Мільярдери зі всього світу, вкладають кошти в місцеве житло, після чого знеструмлюють будинки і роз'їжджаються по своїх країнах. Тим часом лондонські будинки пустують, а нерухомість у цих районах стає все дорожче. Дійшло до того, що на деяких вулицях у найпрестижніших районах міста співвідношення порожніх і заселених будинків становить чотири до одного.

«Результатом іноземних інвестицій в нерухомість стає те, що ціни в районі ростуть, а кількість житлових будинків — падає», — розповідає голова житлового відділу районної ради Квентін Маршалл.

За даними Bloomberg, у вересні 2015 року вартість будинків і квартир у британській столиці досягла $ 964 000. Ціни на житло збільшилися найбільше за останні 13 років. За даними порталу, в річному численні ціни на житло в Лондоні виросли на 9,5%, а по всій країні — на 6,4%.

Особливо відчутно зростають ціни на квартири в найпрестижніших районах: Саутуарк, Кенсінгтон, Челсі і Річмонд-на-Темзі. Якщо нерухомість в британській столиці продовжить дорожчати поточними темпами, то середня ціна житла тут до кінця 2020 року досягне 1 млн фунтів, тобто $ 1,5 млн.

У зв'язку з цим лондонська влада хоче внести зміни до правил надання дозволу на будівництво нових будинків і перебудову старих, зробивши постійне проживання в них обов'язковою умовою. Маршалл пропонує ще кілька заходів, спрямованих на боротьбу зі схемою «купити і виїхати». Наприклад, збільшення муніципального податку на житло, що пустує або невелику «винагороду» за заселення. Хоча не дуже зрозуміло, чи допоможуть ці заходи в боротьбі з мільярдерами, що не бажають жити в Англії.

Похожие статьи:

Туризм и путешествияТуристические достопримечательности Лондона

Релизы6 ноября. Лондон. Часы Genius Temporis. Дух времени…

Новости в мире​У Лондоні представили найдорожчу у світі пампушку

Новости БизнесаЦіна золота в Лондоні сягла максимального значення за шість тижнів

Новости в мире​У Лондоні представили новий офіційний портрет британської королеви Єлизавети II

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети