З 1 липня в Росії приблизно на 10% підвищать тарифи на послуги ЖКГ

20 мая 2015
3277 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8717.jpg

Вчора на засіданні президії уряду Москви було прийнято рішення про поетапне підвищення вартості соціального найму з 2,64 руб. за 1 кв. м до 21,1 руб. на місяць до 2018 року. Восьмикратне зростання плати за муніципальне житло в уряді Москви пояснюють виродженням самого механізму пільгової оренди і кажуть, що мають намір переглянути підстави для надання таких квартир.

Як зазначає видання, зараз плата становить 2,64 руб. за 1 кв. м на місяць, ринкова ціна оренди житла — близько 700 руб. за 1 кв. м., а мінімальний економічно обгрунтований тариф — 60 руб. При цьому муніципальні квартири в Москві складають 13% житлового фонду — за грубими підрахунками, це близько 0,5 млн квартир, в яких живе 1,5 млн осіб. Різниця між оплатою і вартістю їх змісту покривається з міського бюджету — за даними мерії, на це витрачається 18 млрд руб. на рік. Підвищення ж плати дозволить заощадити близько 6 млрд руб. на рік.

Нагадаю, вчора стало відомо, що з 1 липня в Росії приблизно на 10% підвищать тарифи на послуги ЖКГ. Що, природно, викличе додатковий стрибок інфляції та поглибить падіння реальних доходів росіян.

При цьому, як повідомило в минулий понеділок міністерство фінансів РФ, дефіцит федерального бюджету Росії за перші чотири місяці 2015 склав 995,79 мільярда рублів. З такими темпами витрачання від російських резервів вже дуже скоро залишаться тільки ріжки та ніжки…

Навряд чи потрібно пояснювати, що все це і безліч іншого соціально-економічного негативу, що обрушився останнім часом на голови росіян, стало наслідком, головним чином, санкцій Заходу проти РФ за її агресію щодо України. Відповідно, говорити «спасибі» за різке погіршення свого життя вони повинні своєму президенту Путіну.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиУгода з Іраном опустить ціну нафти до $45 за барель - ЗМІ

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

ЭкономикаДизельне паливо повинно коштувати 14-15 гривень за літр

ЭкономикаЦіна на бензин стрімко почне падати

ЭкономикаДорога Україна: скільки витратила влада за тиждень

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети