55 років тому прибульці стежили за тим, як земляни хотіли вийти в космос

23 апреля 2015
3322 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8374.jpg

На архівному знімку, зробленому в навколоземному просторі в 1960 році, видна «літаюча тарілка».

На сайті університету Арізони (Arizona State University) викладені історичні знімки НАСА, зроблені в процесі здійснення програми «Меркурій» (Mercury) — проекту, завдяки якому американці запустили в космос свого першого астронавта.

На знімках — щось дуже дивне — НЛО дископодібної форми,

5 травня 1961 року — майже через місяць після польоту Юрія Гагаріна — стартував Алан Шепард. Землю не облетів — лише «підскочив» на 186 кілометрів і приводнився в 486 кілометрах від місця старту. Здійснив так званий суборбітальний політ. Лише 20 лютого 1962 на орбіту вийшов Джон Гленн і пробув у космосі 4:00 43 хвилини.

До цих і наступних пілотованих польотів американці відправляли капсули, призначені для екіпажу, порожніми. Щоб перевірити всі системи. Один з таких експериментальних польотів відбувся 19 грудня 1960 в рамках підготовки до запуску астронавта-шимпанзе. Капсула (Mercury-Redstone-1А) піднялася на 210 кілометрів. Автоматична камера, встановлена на борту, зробила кілька десятків знімків. Їх-то і обстежив відомий уфолог Скотт Уарінг, доповівши про результати на своєму сайті.

Об'єкт, дуже схожий на «літаючу тарілку», видно на кількох знімках. Він немов би наближається до американського корабля, збільшуючись в розмірі. Скотт вважає, що всередині об'єкта — інопланетяни. Стежать за освоєнням космосу. Чи не ховаються, бо знають: на кораблі нікого немає. Але не знають, що там є камера, яка знімає.

НАСА ніяк не коментує появу НЛО поряд з «Меркурієм». Це не може бути космічним сміттям — у той час навколоземний простір був ще не засміченим. Не може бути і яким-небудь зі штучних супутників, вже запущених до кінця 1960 року СРСР і США. Вони літали вище. Залишається одне припущення: в об'єктив дійсно потрапили інопланетяни.

Похожие статьи:

Новости НаукиУченые сфотографировали «руку Бога»

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости НаукиТільки 15% випускників мають намір вивчати робітничі спеціальності - Табачник

Новости НаукиАрхеологи нашли гробницу неизвестного фараона Египта

Новости Сельского хозяйстваВ Украине действует прозрачный рынок средств защиты растений - Минагрополитики

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети