Акулам подобається HardRock

14 июля 2015
2131 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9639.jpg

Під час зйомок документального фільму для телеканалу Discovery кінематографісти змогли залучити акул незвичайним способом. Знімальна група занурила у воду динамік, з якого лунала важка музика — death metal. Послухати її припливли відразу дві акули.

Проте головним завданням кінематографістів було залучити білу акулу, яку, за аналогією з Жанною Д'арк, називали Joan of Shark. Вперше її побачили в 2014 році. При довжині в 4,8 метра вона має вагу в 1,6 тонни. Однак така музика, її не привернула.

Як повідомлялося, довжина однієї з цікавих риб досягала 3,6 метра. Відомо, що акули можуть сприймати звукові коливання в діапазоні від 100 герц до 2,5 кілогерц. Фахівці вважають, що вібрації, викликані програванням у воді важкого металу, можуть бути схожі з тими, які властиві який бігає рибам, таким чином вони можуть залучати акул натяком на можливу здобич.

Нагадаємо, Аку́ли (Selachimorpha) — надряд хрящових риб, переважно пелагічних.

Слово «акула» походить від давньоісландського «hákall». Найдавніші представники існували близько 420 — 450 млн років тому. Дотепер відомо більше 450 видів акул: від глибоководної Etmopterus perryi, завдовжки лише 17 сантиметрів, до китової акули (Rhincodon typus) — найбільшої риби (її довжина досягає 20, іноді і більше метрів). Представники надряду широко розповсюджені в морях і океанах, від поверхні до глибини більше 2000 метрів. В основному мешкають в морській воді, але деякі види здатні жити також і в прісній. Більшість акул відносяться до так званих справжніх хижаків, але три види (китова, гігантська і великорота акули) — фільтратори, що живляться планктоном, кальмарами і дрібними рибами.

Похожие статьи:

Новости в миреОлівер Стоун знімає фільм про Януковича та майдан

Общество«Форсаж 7» - найбільш недопрацьований фільм 2015 року

Новости ОбществаГруппа Pink Floyd невозможна без клавишника Ричарда Райта

ОбществоАкули можуть припинити своє існування

ОбществоРоналду зніметься в "50 відтінків сірого-2"

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети