Apple створили свій навігатор

3 мая 2015
2360 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8498.jpg

Приязна навігація від Apple повинна бути зрозумілішою, ніж більшість оболонок сучасних навігаторів. Так, «яблучна» навігаційна система зосередиться на подачі зрозумілої водієві інформації, а не скупих командах, на кшталт «через 50 метрів плавно поверніть праворуч, ваш пункт призначення знаходиться праворуч».

Навігатор з «людським» обличчям запатентував Apple.

Передбачається, що додаток запропонує водієві проїхати через конкретні «індикаторні» точки і об'єкти, такі як автобусні зупинки та інші прикметні споруди.

«Поверніть на третьому повороті після перехрестя, а потім їдьте повз автобусної станції», — один із прикладів голосової підказки від навігатора. До слова, на додаток до звукового інформування Apple пропонує для додаткової наочності виводити «індикаторні» точки в тому числі і на екрани пристроїв. Яблучна компанія також навчить свій навігатор давати опису об'єктів. Наприклад, коли користувач введе в пошуковий рядок пристрою адресу житлового будинку, програма додасть відмінну деталь, по якій будинок можна відрізнити від інших подібних. Про перспективи впровадження поліпшеної навігації в продукцію компанії не повідомляється. Втім, така система могла б пригодитись майбутньому автомобілю компанії, якщо чутки про його розробку все ж виявляться правдою.

Похожие статьи:

Новости БизнесаApple готується випустити дві моделі iPhone з великими екранами

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости Бизнеса«Google» и «Apple» возглавили рейтинг самых дорогих компаний мира

Общество​Лох-Несське чудовисько зняли з супутника

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети