Австралія - місце найрозвиненіших дітей

29 мая 2015
3904 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8870.jpg

Так як в Австралії високий рівень соціальних виплат, всі мами декретну відпустку від початку і до кінця присвячують дитині. Багато і після її закінчення не поспішають на роботу, а вважають за краще більше часу проводити з підростаючим малюком. Що стосується самих перших років життя немовляти, то тут батьки повністю покладаються на поради австралійських педіатрів та педагогів, які з радістю їх роздають.

Вважається, що маленького чоловічка потрібно самим вчити сидіти, повзати і ходити, а не чекати поки він сам виявить у цьому ініціативу. При цьому вони абсолютно нормально ставляться до того, що дитина довго не починає говорити.

Також, вважається неправильним втручатися в гру дітей. Краще просто спостерігати, і іноді робити потрібні підказки, але починати грати з малюком не слід. Він повинен сам осягнути цей етап розвитку. Навіть якщо гра носить агресивний характер, забороняти її не треба. Дитина сама вибирає, які емоції в цей момент у нього переважають.

Дитячі садки на цьому далекому континенті лише платні, тому й персонал у них відповідний. Вихователі і няні, окрім спеціальної освіти, проходять курси по догляду за дітьми. Вони вчать дітей мисленню, логіці, займаються з ними малюванням, танцями, ліпленням. Вихователька ніколи не дозволить зробити зауваження батькам, що їхня дитина не ходить на горщик сама або не вміє добре тримати ложку в руках. Навпаки, якщо цього не навчили в будинку, нянечки будуть намагатися допомогти надолужити втрачене.

Мало часу в садках приділяється письмі та читанню. В цьому немає потреби, так як австралійські дітки вже з 5-ти років починають відвідувати школу. Саме тому тут діти швидше дорослішають і розвиваються.

Батьки люблять весь свій вільний час активно проводити з дітьми. Частими стають виїзди на природу, де організовуються пікніки і спортивні сімейні ігри. Але при цьому мало часу приділяється культурній освіті та мистецтву в цілому. Навіть в школах уроки малювання, музики і праці не часто зустрічаються. А ось вечора австралійські мами і тати все-таки звільняють для особистого користування, запрошуючи на допомогу няню, яка сидить з дітьми. Правда такі послуги коштують дорого, і користуються ними не часто.

Що стосується шкіл в Австралії, то правила там більш вільні, ніж у багатьох європейських країнах. Ніхто не говорить про те, що діти можуть ходити на головах і нешанобливо ставитися до вчителя. Просто хлопців сприймають як рівних собі й дозволяють бути більш вільними особистостями.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаПерегляд телевізора робить нас тупішими

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

IT-ТехнологииЯкий телевізор хочуть українці?

Образование и наука​Неандертальці були розумними

ОбществоЩоб багато заробляти, треба бути розумним

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети