Через декілька років люди зустрінуть інопланетян

21 апреля 2015
4059 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8357.jpg

Людство давно марить про той момент, коли відбудеться контакт між жителями планети Земля і інопланетною формою життя. Фантастичні фільми привчили нас до того, що інопланетяни — це технологічно розвинені істоти, які або намагаються нашу планету захопити / поневолити / знищити, або поділяться з нами своїми нескінченними знаннями. На ділі все набагато прозаїчніше. Вчені протягом багатьох років намагаються знайти доказ існування хоча б самої примітивної біологічної діяльності в межах Сонячної системи. Фахівці NASA вважають, що успіх вже не за горами.

В рамках прес-конференції NASA, присвяченій пошуку інопланетних форм життя і придатних до життя людини планет, ведуча вчена американського космічного агентства Еллен Стофан сказала наступне:

«Я думаю, що ми виявимо перші докази життя за межами Землі протягом наступних десяти років. І я впевнена, що остаточні вагомі докази існування інопланетного життя будуть у нас на руках у наступні 20-30 років ».

Що ж, оптимізм вчених NASA не може не радувати. Проте де ж земним ученим все-таки посміхнеться удача? На який із планет або їх супутників людство вперше наткнеться на живі мікроорганізми?

«Ми знаємо, де потрібно шукати. Ми знаємо, як потрібно шукати. У більшості випадків у нас є для цього відповідні технології, і ми знаходимося на вірному шляху до реалізації наших планів ».

Колишній астронавт Джон Грюнсфельд, який нині працює помічником адміністратора Управління наукових польотів при NASA, підтримав точку зору своєї колеги:

«Думаю, що ми знаходимося всього в одному поколінні від моменту, коли землянам вдасться виявити інопланетну форму життя в межах Сонячної системи».

А поки можна робити ставки, шановні читачі! На якій планеті або в якому океані вчені сподіваються виявити ознаки біологічного життя. Як вважаєте, де саме їм посміхнеться удача?

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВ космосі шукають НЛО

Образование и наукаРозсекречено дані про існування НЛО

IT-ТехнологииНАСА зафіксувала НЛО біля сонця

Новости НаукиВчений виявив величезний флот НЛО, який прямує до Землі

IT-ТехнологииНа Марсі виявили НЛО

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети