Люди зможуть жити 1000 років і залишатися вічно молодими

18 апреля 2015
3299 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8326.jpg

Людство на порозі відкриття нових способів довголіття і засобів для уповільнення старіння організму, стверджує старший науковий співробітник дослідницької компанії SENS Research Foundation і головний редактор журналу Rejuvenation Research Обрі де Грей. Вчений займається розробкою препаратів, які дозволять людині подолати віковий поріг в 100 років і дожити до тисячоліття!

«Перше, що я хочу зробити — це позбавитися від терміну» безсмертя ", тому що я просто працюю над уповільненням процесу старіння", — зазначає Де Грей.

Вчений підкреслює, що намагається відкрити способи припинення погіршення здоров'я саме з віком, щоб зберегти можливості швидкого метаболізму. Для цього, вважає дослідник, необхідно винайти безпечний метод знищення клітин організму, які втратили здатність до репродукції, щоб у ньому ставало якомога більше тих елементів, які продовжують розвиватися і таким чином можуть дати людині відчувати себе саме «на біологічний вік, а не на хронологічний », відзначає фахівець.«Я вважаю, що тридцяти років буде достатньо, щоб відкрити цей спосіб», — упевнений у своїх успіхах учений.

Обрі де Грей вважає, що основним завданням учених, біологів, медиків та фахівців галузі високих технологій, які так само прагнуть знайти «еліксир молодості» технічно інноваційним шляхом, наприклад, Google, має прагнення знайти шляхи організму до самооновлення і усунення його «зношуваності» залежно від хронологічного віку людини, що є головним питаннями сучасної геронтології — науки про старіння.

Де Грей заявляє, що у нього вже є кілька варіантів терапії для «профілактики старіння», і випробувати їх він хоче на дорослих мишах. Після того, як вченому вдасться, в чому він не сумнівається, омолодити гризунів, продовжити «свіжість» людського організму буде можливо в найближчий час, резюмує вчений.

Похожие статьи:

Новости НаукиТільки 15% випускників мають намір вивчати робітничі спеціальності - Табачник

Новости Сельского хозяйстваВ Украине действует прозрачный рынок средств защиты растений - Минагрополитики

Новости НаукиУченые сфотографировали «руку Бога»

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости НаукиАрхеологи нашли гробницу неизвестного фараона Египта

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети