На землю впаде великий супутник

14 июня 2015
2936 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9145.jpg

Американо-японський науковий супутник, виведений в космос майже 18 років тому для збору інформації про зливах і деяких інших даних про клімат в тропіках, здійснить неконтрольований схід з навколоземної орбіти в майбутній вівторок 16 червня. Про це повідомило Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA). Воно посилається на висновки Стратегічного командування збройних сил США і його центру контролю космічного простору. Згідно з висновками СТРАТКОМУ, вхід супутника в щільні шари атмосфери очікується близько 04:52 за часом Східного узбережжя США.

Точно час і місце сходження з орбіти цього апарату, який припинив функціонувати 15 квітня поточного року, передбачити неможливо, проте, передбачається, що Росії, Європі, Японії і на більшій частині Північної Америки падіння уламків супутника не загрожує.

Експерти космічного відомства США прогнозують, що основна частина апарату і встановлених на ньому п'яти наукових приладів згорить в атмосфері. Тим не менш, поверхні Землі здатні досягти 12 уламків супутника, вважають в NASA. В Управлінні запевняють, що такі частини апарату не є токсичними, вони виготовлені з титану. Шанси на те, що якийсь із цих залишків супутника зачепить людину, становлять 1 до 4200. За весь час освоєння навколоземного простору випадків падіння космічного сміття на людину ще жодного разу не було. Востаннє супутник здійснював неконтрольований спуск з орбіти у вересні 2011 року.

Похожие статьи:

Новости в миреІран вивів на орбіту свій перший військовий супутник

ОбществоЗа останні 22 роки населення України зменшилось на 9 мільйонів осіб

ЭкономикаКурс Євро починає падати

ЭкономикаГривня знову починає падати

Образование и наукаНа Місяці починають створюватись тріщини

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети