Нью-Йорк може піти під воду

29 сентября 2015
1908 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10441.jpg

Вчені прийшли до дуже невтішних висновків і повідомили, що шанси на затоплення узбережжя США в околицях Нью-Йорка і Нью-Джерсі різко зросли у зв'язку з глобальним потеплінням і зростанням рівня моря, які спостерігаються останнім часом.

Раніше повені тут траплялися кожні 500 років, то тепер природні катастрофи можуть повторюватися з періодичністю в 25 років.

Враховуючи, що даний регіон країни дуже густо населений, в ньому знаходиться зосередженість економіки та інфраструктури, потопи можуть мати вкрай негативні наслідки не тільки для цієї місцевості, але і для економіки країни в цілому.

Фахівці вивчили зміни рівня океану, які відбувалися останні дві тисячі років. Підрахунки показали, що він піднявся на 1,24 метра. При цьому в доіндустріальну епоху території сучасних Нью-Йорка і Нью-Джерсі затоплювало приблизно раз на півтисячі років.

Зараз же ситуація змінилася кардинально, також вчені прогнозують, що в майбутньому катастрофічні потопи стануть звичним явищем.

При цьому фахівці закликають владу звернути увагу на дане дослідження і вжити заходів щодо попередження можливих наслідків повеней.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети