Розсекречено дані про існування НЛО

2 июля 2015
3897 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9458.jpg

Британія розсекретила Національний архів з засекреченими даними про контакти спецслужб з позаземними цивілізаціями. Контакти з НЛО проходили на державному рівні і тривали понад 30 років. У загальній складності ними було розсекречено близько 7 000 різних документів з доповідями уфологів, звітами, спостереженнями і т. д.

Контакт Британської держави з позаземними цивілізаціями було розпочато ще Палатою лордів в 1979 році. Тоді керівництво Великобританії цікавило лише одне питання — чим Земляни цікаві позаземним цивілізаціям? Пізніше, згідно з розсекреченими документами, уряд обговорював ідеї про те що позаземним цивілізаціям Земляни цікаві об'єкти для досліджень, а сама планета цікавить «зелених чоловічків» як об'єкт для туризму, розваги або навіть військового шпигунства.

У 1998 році прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер знову скликав конференцію головним предметом обговорення якої стали позаземні цивілізації. На конференції були присутні і провідні світові уфологи, які не виключили можливість існування позаземних цивілізацій. Крім того, уфологи пообіцяли продовжити вивчення питання у випадку фінансування. Однак гроші виділені не були, за відсутності явних загроз з боку позаземних цивілізацій.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииНа Марсі виявили НЛО

IT-ТехнологииВ космосі шукають НЛО

Новости НаукиВчений виявив величезний флот НЛО, який прямує до Землі

Образование и наукаЧерез декілька років люди зустрінуть інопланетян

IT-ТехнологииНАСА зафіксувала НЛО біля сонця

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети