Сферу Дайсона знайдено в космосі

18 октября 2015
5703 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10657.jpg

Сфера Дайсона в деякому роді перлина астроінженерних ідей в прямому і переносному сенсі. Уявіть собі величезну сферу, радіусом рівну відстані від Землі до Сонця, саме радіусом, а не діаметром. Усередині цього об'єкта буде перебувати зірка планетарного масштабу.

На внутрішній поверхні сфери будуть жити люди, які зможуть вловлювати практично все випромінювання зірки, яке забезпечить нас усім необхідним.

Само собою, Сфера Дайсона не може бути побудована за одну сотню років, і для нас цей проект — далека мрія, але Земля не одна в космосі. Вчені, які займаються пошуком позаземного розуму, пропонують шукати такі об'єкти в глибинці космосу по випромінюванню. Адже така конструкція настільки високорозвиненої цивілізації буде випромінювати в інфрачервоному діапазоні, адже надлишки тепла нікому не потрібні.

І ось вчора орбітальний телескоп по кличці «Кеплер», що з 2009 року спостерігає за зіркою в сузір'ї Лебедя, виявив дивні утворення, які періодично закривають світло, що випускається зіркою. Одне з можливих пояснень — сфера Дайсона.

Похожие статьи:

ЭкономикаВ Україні скоро поміняють суддів

Новости НаукиВ Луну врезался метеорит, размером в автомобиль

Новости в миретрансляцию с МКС запустили онлайн

ОбществоПреобразователи частоты от "Delta Electronics"

Новости в миреМинский программист готовится к полету на Марс (Видео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети