Шкільні підручники стануть платними

30 июля 2015
2295 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9882.jpg

Цього року бюджетом передбачено істотне скорочення коштів, які повинні були бути направлені на друк підручників. Як пояснив народний депутат України Геннадій Чекіта, безкоштовні підручники будуть тільки для тих категорій населення, які не можуть собі дозволити їх купити, зокрема для дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів та ін.

«До мене, як до народного депутата України, надійшли звернення батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області, які скаржаться на те, що в школах їх вже поставили перед фактом, що весь комплект підручників для учнів 4-7 класів у новому навчальному році вони будуть купувати за свої гроші. Для сім'ї з одним школярем це в середньому сума в півтори тисячі гривень. А якщо в сім'ї дві або три дитини відповідного віку? Звідки батькам брати гроші? Міністерство освіти рапортує про конкурсний відбір та видання нових і нових підручників і чесно зізнається, що безкоштовно підручник отримає тільки кожен десятий школяр середніх класів із соціально незахищених категорій. У нинішніх економічних умовах, з теперішніми цінами і старими зарплатами у нас дев'ять з десяти сімей не зможуть собі дозволити забезпечити дітей шкільними підручниками», — заявив Микола Скорик.

Народний депутат просить обласний департамент освіти відповісти на питання: яким чином навчальні установи будуть забезпечувати навчальний процес для тих дітей, чиї батьки будуть не в змозі придбати підручники.

Похожие статьи:

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости УкраиныКурс із військової підготовки запроваджено у школах

Происшествия​В американській школі 20 осіб отримали ножові поранення

Новости КиеваРазрешили принимать детей без прививок в садики и школы

Новости ОбществаВспомним школьные годы

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети