Скільки паперу потрібно для роздруківки усього інтернету?

30 апреля 2015
2926 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8459.jpg

Група студентів з британського Університету Лестера недавно провела дослідження і знайшла відповіді на два досить цікавих питання: скільки буде потрібно паперу для роздруківки усього Інтернету і скільки буде потрібно дерев для створення потрібного для цієї справи кількості паперу?

Спершу студенти підрахували, скільки в середньому сторінок містить середньостатистичний веб-сайт, розташований у видимому Інтернеті, який індексується пошуковиками і не відноситься до, так званого «прихованого Інтернету», куди звичайним способом не потрапити. Мова йде про мережі, доступ в які можна здійснювати тільки за допомогою різних анонімайзерів начебто браузера Tor, про який, можливо, відомо вам.

Як приклад веб-сайту «відкритої Мережі», була взята «Вікіпедія», де середньостатистична інформаційна стаття може займати до 15 аркушів формату A4. Для роздруківки всіх сторінок «Вікіпедії» знадобилося б близько 71 мільйона паперових листів. Застосувавши це правило приблизно на 4,54 мільярда сторінок в Мережі (саме стільки знаходиться у відкритому доступі) і врахувавши те, що з одного дерева можна отримати близько 8500 аркушів паперу, студенти з'ясували, що треба було б 8011765 дерев і 68100002500 аркушів паперу для того, щоб роздрукувати всі ці сторінки з Інтернету.

Однак студенти відзначають, що правило у вигляді 15 сторінок на статтю є дуже умовним, тому для впевненості вони подвоїли результати, отримавши в цілому 136 млрд аркушів паперу.

Наприкінці свого дослідження студенти відзначають, що його результати можна вважати справедливими лише стосовно «чистого», видимого і цензурованого Інтернету. Іншими словами, «прихований Інтернет», або анонімний Інтернет, в облік при цьому дослідженні не брався.

Похожие статьи:

Новости НаукиАрхеологи нашли гробницу неизвестного фараона Египта

Новости НаукиУченые сфотографировали «руку Бога»

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Новости Сельского хозяйстваВ Украине действует прозрачный рынок средств защиты растений - Минагрополитики

Новости НаукиТільки 15% випускників мають намір вивчати робітничі спеціальності - Табачник

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети