Стипендії можуть відмінити

22 июля 2015
2288 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9767.jpg

Система стипендіального забезпечення у вищих навчальних закладах не переглядатиметься. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт на прес-конференції.

За словами Квіта, Міносвіти не зменшувало стипендіальний фонд, закладений в бюджеті.

«Стипендії переглядатися не будуть — так як було раніше, так і буде. Тобто у нас є поняття соціальних стипендій. Вся система стипендіального забезпечення залишається колишньою ", — пояснив міністр.

Однак, за словами міністра, зараз розглядається європейська ідея, що стипендії отримуватимуть тільки ті, хто показує надзвичайні досягнення і ті, хто потребує стипендії.

«Це не питання цього року, ні наступного. Але ми повинні приходити до іншої системи стипендіального забезпечення студентів, тому що стипендії повинні отримувати так, як в Європі це прийнято, — люди, які показують якісь надзвичайні досягнення у навчанні, і також ті, хто потребує стипендії. Саме ці категорії повинні отримувати стипендії. І такі ідеї зараз розглядаються », — додав Квіт.

Нагадаємо, Стипе́ндія (лат. stipendium — оклад) — постійна грошова виплата, що надається регулярно (зазвичай щомісяця) учням і студентам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, а також аспірантам та докторантам, за умови успішного навчання.

Похожие статьи:

Образование и наукаВ Україні стартувало ЗНО

Образование и наукаВ українських ВНЗ зменшили кількість бюджетних місць на 12.65%

Новости ПолитикиУ Сенаті США представлений проект резолюції по Україні з гаслом до миттєвих санкцій

Новости ПолитикиКличко говорив з Меркель про санкції проти представників влади – «УДАР»

Образование и наукаНа кого поступають наші абітурієнти?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети