Створено камеру,яка здатна читати думки її власника

23 апреля 2015
3277 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8380.jpg

Технології щодня розвиваються просто гігантськими кроками. Часом здається, що деякі сучасні гаджети розумніші навіть багатьох людей. Благо поки ще людські почуття їм чужі. Хоча вчені працюють і в цьому напрямку. Так, японські електронщики представили прототип камери, яка здатна сама «вирішувати», що з того, що відбувається перед об'єктивом цікаво її власнику, і закарбувати ці моменти.

Ця камера встановлюється на смартфон, який, у свою чергу, кріпиться на «дужку», схожої на ту, що з'єднує динаміки навушників. У цю-то дужку і вбудовані сенсори, що зчитують сигнали мозкової активності власника девайсу і визначають, наскільки цікавим для нього представляється, що відбувається, і оцінює це за шкалою від 0 до 100.

Коли датчик фіксує сигнал зі значенням вище 60, то камера почне запис відео або фото.

Тепер розробники працюють над дизайном пристрою з метою зробити його менш громіздким, а також позбавити потенційних власників від необхідності носити цю конструкцію на голові.

Чи надійде новинка в продаж — поки невідомо, проте це, ймовірно, дуже навіть перспективний орієнтир у сьогоднішньому мобільному фотографуванні.

Адже тепер, побачивши раптом щось цікаве яке відбувається перед тобою, що б хотілося відобразити, не потрібно буде витрачати дорогоцінні секунди на діставання камери, її включення і налаштування зображення. Досить просто подумати.

Похожие статьи:

Новости КультурыНайжахливіші прогнози майбутнього Максима Гордєєва

ОбществоЧому українці бояться майбутнього

Образование и наукаЧерез декілька років люди зустрінуть інопланетян

ОбществоКоли Україна стане Америкою

Политические статьи"Idea X" України. Мета, завдання та сценарії майбутнього року

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети