У Дніпропетровськ привезли робота-шпигуна і роботів-сумоїстів

31 марта 2015
3186 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8038.jpg

Нашестя роботів в Дніпропетровську. У місто звезли штучний інтелект зі всіх регіонів. Більше 100 винаходів, які вміють шпигувати, виробляти електроенергію і битися.

Стасу — 10 років, приїхав на фестиваль з Кривого Рогу. Хлопець представляє свого першого робота, який називається віброход.

Щоб його створити, Стасу знадобився тиждень, а ще — моторчик, батарейка, щітка для одягу і пробка. Починати потрібно з простого, по-дорослому розмірковує хлопчик. І додає, що в майбутньому готується створити серйозного, а головне корисного робота.

Ігор на рік старший від Стаса, але і він вже думає глобально. Мріє створити робота для підводної археології, а ще такого, який побудував би купол над Чорнобилем. А поки представляє нам вітрогенератор.

Основа вітрогенератора від іграшкового танка, корпус — зі старого монітора, кнопки — колишня клавіатура.

Олексію — 16, він вчиться в ПТУ на автослюсаря. І розбирається хлопець не тільки в автомобілях. На фестивалі представив робота-шпигуна. Його функція стежити за домашніми тваринами — і передавати відео на комп'ютер господаря.

Всього у фестивалі взяло участь 120 робототехніків-початківців, від 6 до 20 років. Серед яких, до речі, дівчат майже не було.

Похожие статьи:

Образование и наукаУ ніч на суботу землян чекає унікальне явище - Кривавий Місяць

Образование и наука8 тисяч років тому жителі Європи мали темний колір шкіри

Образование и наукаВчений спіймав інопланетний організм

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети