У ніч на суботу землян чекає унікальне явище - Кривавий Місяць

3 апреля 2015
6908 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8102.jpg

Унікальне явище — Кривавий Місяць — чекає жителів нашої планети в ніч на найближчу суботу.

У незвичайні криваво-червоні тони забарвиться природний супутник Землі.

Як попереджають астрономи, в цьому немає ніякої містики. Кривавий місячний колір стане всього лише результатом того, що відбувається в цей момент місячне затемнення. За часом вказане затемнення, за розрахунками вчених, розпочнеться 4 квітня в 9:00 ранку (за Гринвічем), а свого піку воно досягне о 11:57 (у Москві та Мінську) і 14:57 (у Києві). Всього п'ять хвилин складе загальний час очікуваного повного затемнення Місяця. За останні сто років воно стане найкоротшим місячним затемненням.

Рідкісне космічне явище транслюватиме НАСА і Slooh.

Жителі Далекого Сходу, Східного Сибіру, Південно-Східної та Східної Азії, Австралії, Мексики та Північної Америки зможуть поспостерігати за барвистим явищем кривавого Місяця. За повідомленням НАСА, місячне затемнення можна буде бачити з більшої частини території США. Це агентство разом з інтернет-обсерваторією Slooh проведуть онлайн-трансляцію рідкісного космічного явища для тих землян, які виявляться «поза зоною».

Третім у низці повних затемнень природного супутника Землі за останній рік стане очікуване в суботу місячне затемнення. У квітні і жовтні минулого року Земля вже ставала на одній лінії між Сонцем і Місяцем. У вересні нинішнього року земляни зможуть спостерігати ще одне місячне затемнення.

Через те, що площини орбіт Землі та її природного супутника не збігаються, місячне затемнення відноситься до досить рідкісних явищ, в іншому випадку воно б відбувалося щомісяця. Дуже невелика, всього п'ять градусів, становить різниця в площині орбіт Землі та її супутника, однак і цього є достатнім, щоб природне явище у вигляді місячного затемнення відбувалося не частіше одного — двох разів на рік.

Похожие статьи:

Образование и наука8 тисяч років тому жителі Європи мали темний колір шкіри

Образование и наукаА що якщо паралельні світи існують?

Образование и наукаУ Дніпропетровськ привезли робота-шпигуна і роботів-сумоїстів

Образование и наукаВчений спіймав інопланетний організм

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети