В Україні стартувало ЗНО

26 апреля 2015
2634 просмотра Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8416.jpg

В Україні стартувало ЗНО. У Красноармійську та Димитрові у тестуванні взяли більше тисячі випускників.

Як стало відомо, в Красноармійську і Димитрові пройшли перший тест тисячу сто тридцять два учасника зовнішнього оцінювання з української мови та літератури. Наступний тест призначений на 3 червня.

Дев'яносто шість з половиною відсотків з раніше зареєстрованих учасників написали перший тест в Димитрові. А дев'яносто чотири відсотки — в Красноармійську. Іншими словами, шістдесят три людини на тестування не прийшли. У тому випадку, якщо у них не було можливості складати ЗНО з об'єктивних причин, то зробити це можна на додатковій сесії — дев'ятого червня.

Відзначимо, що всім випускникам різних загальноосвітніх навчальних закладів цього року результати ЗНО зарахують як результати підсумкової держатестації. Їх визначать на основі тієї кількості балів, які були набрані за виконання завдань лише з української мови.

Ті абітурієнти, які отримають результати не нижче так званого «порогового балу», оцінку отримають за шкалою сто-двісті балів. У них буде право на участь у відборі на конкурсній основі до ВНЗ України.

Двадцять п'ятого квітня, були опубліковані правильні відповіді тестів з державної мови та літератури ЗНО двох рівнів: базового та поглибленого.

Використовуючи ці відповіді, учасники зможуть визначити свій тестовий бал за завданнями, крім тих, які відносяться до відкритої форми. Офіційні результати обіцяють оголосити до п'ятнадцятого травня.

Сесія ЗНО, яка розпочалася вчора, триватиме після місячної паузи з третього по 26 червня тестами з інших предметів. В учасників є право здавати не більше чотирьох навчальних предметів. Крім української мови, ЗНО абітурієнти будуть проходити з німецької, англійської, французької, російської, іспанської мов, біології, математики, історії України, географії, хімії, фізики.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети