Вчені дізнались як зустріти привида

3 июля 2015
3389 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9468.jpg

Американські вчені наводять цікаві аргументи на рахунок того, як в результаті чого люди можуть «бачити» примар. Вони відзначають, що ці бачення залежать від рівня світла і повітря в приміщенні, а також від… його чистоти.

Дослідники заявляють, що переконати людину в тому, що його відвідав привид, можуть плісняві гриби або навіть випаровування від них. Вчені з Університету Кларксона в штаті Нью-Йорк відзначають, що в старих будинках нарости таких грибів великі, і випаровування, від них виходять, змішуються з повітрям, а потрапляючи в організм людини, можуть викликати галюцинації. Крім того, в таких будинках саме повітря щільне і забруднене. А при токсинах з грибами він може прийняти і незвичайні обриси, передає The Epoch Times. Втім, читачі цього видання відзначають, що зустрічалися з привидами в реальному житті, і не раз, причому не тільки в будинках, але і на вулиці.

Не так давно австралійка Кім Девісон через рік виявила на сімейних фото з відпочинку потойбічного персонажа, якого відбив і негатив плівки.Пізніше вона дізналася, що в місці, де вона купалася з подругою і дітьми, сто років тому потонула 13-річна дівчинка, після чого воно набуло «містичну» славу.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети