Вчені хочуть створити штучних комарів, які можуть перетворити людей в мутантів

18 июня 2015
2578 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9220.jpg

Британська біотехнологічна компанія Oxitec збирається провести неоднозначний експеримент в американському штаті Флорида. Він передбачає випуск генетично модифікованих комарів з лабораторних умов на реальні.

Метою експерименту є боротьба з поширенням шкідників сільськогосподарських культур, а також запобігання лихоманки денге. Дана організація вже пробувала цей метод на Кайманових островах в якості боротьби з шкідниками.

Цей вид комарів при паруванні з самками малярійних комарів повинен ввести їм спеціальний засіб, що позбавляє їх можливості відтворювати потомство і позбавляє їх. Коли саме вони будуть випущені у Флориді, поки невідомо.

Однак генетично модифіковані організми можуть становити небезпеку людині, викликавши необоротну мутацію. Тому питання про доцільність їх перенесення в реальні умови до цих пір залишається спірним.

Для того, щоб зменшити ризики, Масачусетський технологічний інститут, запропонував технологію Kill Switch, засновану на контролі розробника за хімічною речовиною, яка разом з поживними речовинами надходить у кров до комах.

Вчені пропонують «вимикати» його подачу відразу ж, як тільки на спеціальний пристрій, де будуть зафіксовані ці гени, надійде сигнал про зникнення одного з їхніх носіїв.

Похожие статьи:

Новости Сельского хозяйстваИспользование антибиотиков в сельском хозяйстве должно облагаться налогом - канадский ученый

Здоровье и медицинаМузика позитивно впливає на наше здоров'я

Здоровье и медицина​Комарі стали небезпечнішими

Продукты питанияГМО - генетически модифицированые продукты

Здоровье и медицина​НЕ ЕШЬТЕ ЭТО !!!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети