Вчені побачили у совах щось дивовижне

23 июня 2015
2824 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9297.jpg

Сови виняткові хижаки. На додаток до їх вражаючому зору і можливостям чути те, що багато тварини не можуть, вони також у змозі летіти майже безшумно. Цей «таємний» підліт до мети дозволяє цим птахам успішно полювати. Забезпечується така нечутність завдяки структурі їхніх крил, які дослідники проаналізували і вирішили їм наслідувати, щоб розробити прототип покриття, яке, як вони запевняють, могло б значно зменшити рівень шуму, вироблений вітряними двигунами, комп'ютерними вентиляторами і літаками.

Використовуючи мікроскопію дрібних деталей, дослідники з Кембриджського університету в США і Політехнічного інституту і університету штату Вірджинія, Лехайского Університету і Атлантичного університету в штаті Флорида займалися дослідженнями сови. Вони вивчали такі дрібні деталі, як пухнасте покриття, яке, як вони кажуть, нагадує якусь подобу лісового масиву, коли розглядається зверху. Вони також побачили гнучкий гребінець з рівномірно розташованих щетинок уздовж переднього краю крила, тоді як задній край крила пористий і пружний.

«Ні в якій іншій птиці немає цього виду заплутаного структури крила», сказав професор Найджел Пік з Відділу Прикладної Математики і Теоретичної Фізики Кембриджа, який проводив дослідження. «Велика частина шуму, викликаного крилом будь це птах, літак або вентилятор походить від контакту повітря з задньою частиною крила, де повітря, що йде по поверхні крила, буквально «зривається». Структура крила сови служить, щоб зменшити шум, згладжуючи проходження повітря, розсіюючи звуки, таким чином, їх видобуток не може почути їх наближення».

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаГаряче какао дуже корисне для мозку

IT-ТехнологииВчені навчились повертати зір незрячим людям

Новости ОбществаЯк використовувати електронний підпис на ID-картах

Здоровье и медицинаЧерешня захищає від раку

ОбществоДжонні Депп може стати сліпим

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети