Вчений спіймав інопланетний організм

7 апреля 2015
3497 просмотров Голосов: 2 Автор:Вова Шешурак
article8176.jpg

Британський професор знайшов в стратосфері Землі організми, які показали позитивний тест на ДНК. Причому їх розміри в шість разів більше граничного обсягу частинок, які можуть піднятися на цю висоту з нашої планети. А значить, ці тіла спустилися з космосу.

Вчений Мільтон Уейнрайт вже два роки намагається переконати своїх колег у тому, що знайшов інопланетян в стратосфері Землі. На цей раз він засік позаземні організми на висоті 25 км над нашою планетою.

За його словами, ці організми були поміщені в мікроскопічну металеву кулю, сконструйовану розумними видами інопланетних істот. Їх мета — заселити інопланетян на Землю.

«Ми посилали повітряні кулі та семплери, і не знайшли там ні пилку, ні трави, ніяких слідів забруднень, а тільки частинки цих організмів, — говорить професор. — Щоразу, коли ви виходите на вулицю, на вас осідають інопланетні організми з космосу ».

«Критики кажуть, що зразки з ДНК все ж піднялися на таку висоту з Землі, але повинен бути механізм, який піднімає їх з нашої планети в стратосферу, — нарікає професор. — Але ми знайшли докази, що ці маси з ДНК, а також інші дивні організми не пов'язані з пилком, травою або грибковими спорами. По всій видимості, нам не повірять, поки ці відкриття не зробить НАСА ».

Раніше Уейнрайт вже показував зображення спійманої йому крихітної металевої кулі, з якої виходила липка речовина. За його словами, дивний метал був схожий на титан, а всередині був біологічний матеріал — можливо, колонія інопланетних мікроорганізмів. Професор припускає, що це спрямована панспермія.

Це може доводити теорію, що життя було послане на Землю невідомою інопланетною цивілізацією. Панспермія — це теорія, згідно якої життя поширюється по Всесвіту, «прикріплюючись» до комет і метеоритів.

Похожие статьи:

Образование и наукаУ ніч на суботу землян чекає унікальне явище - Кривавий Місяць

Образование и наукаУ Дніпропетровськ привезли робота-шпигуна і роботів-сумоїстів

Образование и наука8 тисяч років тому жителі Європи мали темний колір шкіри

Теги: #нло, #наука
Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети