Завтра відбудеться історична подія

13 июля 2015
3269 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9631.jpg

Менше півтора мільйона кілометрів залишилося пролетіти космічному зонду NASA «Новий Горизонт» до Плутона. Найбільше зближення зонда з карликовою планетою — подія, якої всі чекали з моменту запуску апарату в 2006 році — відбудеться 14 липня о 14:49. Зараз же «Новий Горизонт» надсилає усе більш детальні знімки загадкової планети.

11 липня космічний зонд зробив фотографію, на якій помітні нові деталі на поверхні Плутона. Вперше були виявлені лінійні формації, які можуть бути кручами, а також щось кругле, схоже на ударний кратер. Ліворуч можна помітити світлу область — цією частиною Плутон буде повернутий до космічного апарату під час найближчого зближення.

Завтра, під час прольоту Плутона, всі сім наукових інструментів зонду будуть збирати цінні наукові дані. Сам апарат в цей час буде летіти в режимі радіомовчання; перший пакет даних буде відправлений на Землю близько 4 годин ранку 15 липня. Це буде означати, що космічний корабель успішно пролетів системи Плутон — Харон зі швидкістю 49600 кілометрів на годину.

«Новий Горизонт» знаходяться на відстані 4,7 мільярда кілометрів від Землі, і сигналу з апарата потрібно 4,5 години, щоб дістатися до Землі. Передача наукових даних і зображень ведеться зі швидкістю близько одного кілобайти в секунду. Таким чином, знадобляться місяці, щоб передати на Землю результати всіх досліджень.

Успіх місії «Новий Горизонт» ознаменує завершення першого етапу дослідження людством Сонячної системи.

Похожие статьи:

Новости в мире​Американська NASA зупинила співробітництво із Роскосмосом через Крим

IT-ТехнологииАмериканці дістались до Плутону

Новости Науки​NASA опубликовало первое фото поверхности Плутона

Здоровье и медицинаВоздействие полетов в космос на мужчин и женщин

Новости в миретрансляцию с МКС запустили онлайн

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети