Знайти своїх предків, які жили тисячі років тому, можна буде по слині

21 апреля 2015
3851 просмотр Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8360.jpg

Знайти родинні гени з Наполеоном і Олександром Македонським може тепер будь-який бажаючий. Тест, що дозволяє зрозуміти, ким були ваші предки впродовж сотень-тисяч років тому, розробили російські вчені.

Знайти своїх предків, які жили тисячі років тому, можна буде по слині.

Як стало відомо, для того, щоб дізнатися, ким людина була за національністю, де жила, звідки і куди переміщалися його далекі родичі, потрібно буде тільки здати на аналіз слину. Якщо раніше подібні пошуки по слині обмежувалися 8-12 поколіннями, тепер, завдяки спеціальним алгоритмам, можна буде «зазирнути» аж на 15 поколінь тому.

Такий пошук може йти за двома напрямками. По-перше, шляхом порівняння ДНК-сучасної людини з ДНК, виділеними в ході відомих археологічних розкопок. У цьому випадку можна знайти спільні корені з відомими полководцями, поетами або письменниками давнини. Приміром, один з діючих російських політиків знайшов таким чином спільні корені з самим Наполеоном Бонапартом. Правда, виявилося що він мав досить далеку спорідненість із ним, не пряма гілка, їх загальний предок жив кілька тисяч років тому.

Однак для тих, хто не претендує на настільки розгалужене генеалогічне древо, можна пошукати родичів і серед сучасників. Правда, якщо хтось захоче зав'язати спорідненість з жителями Європи або Америки, нічого не вийде, — пересилання генетичного матеріалу через кордон за російськими законами заборонена.

Ще одна складність може виникнути в тому випадку, коли знайшов родича, то не факт що він буде зовсім радий вашої появи. Цей випадок в компанії передбачили і зробили базу даних закритою. Родичам відкриють тільки ступінь їх спорідненості та імена. Більш детальну контактну інформацію, як і фотографії отримати можна буде тільки після їх особистої згоди.

Похожие статьи:

Образование и наукаВеличний Різдвяний Дідух - дарунок місту Рівне та рівнянам

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Образование и наукаВійна з українською абеткою, або що вбиває латиниця?

Образование и наукаРівненський Дідух стає всеукраїнським оберегом!

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети