ЗНО-2016 може не відбутись

30 сентября 2015
3123 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10449.jpg

У Міністерстві науки і освіти зміни — розроблені нові правила

У Міністерстві науки і освіти зміни — розроблені нові правила вступної кампанії-2016. Серед найголовніших нововведень — подача заяв на денну форму навчання тільки в електронному вигляді, на контракт буде дозволено подавати не 15 заяв (як в 2015 р), а необмежена кількість, а також передбачені нові пільги. Серед іншого в правилах йдеться про те, що ті хто закінчили школу до 2011 року замість ЗНО будуть проходити тести компетентності (що вони будуть включати в себе, поки невідомо), а результати цих тестів будуть прийматися до конкурсу незалежно від кількості балів. Проект поки в розробці. А за словами екс-директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука, навіть проведення стандартного ЗНО поки під сумнівом.

Крім того, Лікарчук підкреслює, що на оновлення та ремонт техніки, а також переустановку ПО немає ні фахівців, ні достатнього фінансування. «Техніка, яку вилучили, купувалася в 2008 році і вичерпала своє. Модернізації не було, і робити це в одну мить дуже дорого. А в ті 109 млн, які передбачається виділити з Держбюджету-2016 (судячи за його проектом), витрати на оновлення комп'ютерів і тд. не закладені », -. каже Ігор Лікарчук. Все це, за його прогнозами, дає підстави вважати, що ЗНО-2016 провалиться.

В УЦОЯО, втім, закликають не згущувати фарби і переконують, що вихід буде знайдений: нині кипить робота, а фахівці обговорюють перспективи ЗНО. Але коли прийдуть до якоїсь визначеності і які варіанти обговорюються, поки не говорять.

Похожие статьи:

Женский разделНесколько советов в вопросе похудения

Здоровье и медицинаОсновные правила для сохранения красивых и здоровых зубов.

Новости Сельского хозяйстваНовые правила маркировки мяса в ЕС могут навредить торговле

Образование и наукаПравила поведения за столом

IT-Технологии«Google» опублікувала «правила етикету» для власників «Google Glass»

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети