​Актор Майкл Дуглас представив в ООН книгу «10 способів допомогти роззброєнню»

16 апреля 2014
4214 просмотров Голосов: 0 Автор:
article4482.jpg

Голлівудський актор Майкл Дуглас представив у штаб-квартирі ООН книгу «10 способів допомогти роззброєнню». Книга, націлена на молодіжну аудиторію, вже надійшла в продаж.

В ході презентації Дуглас, який є послом миру Об'єднаних Націй, закликав молодь, що зібралась в залі, не бути байдужими і брати найактивнішу участь в глобальному русі на підтримку роззброєння.

— Ця книга — заклик до дії, до того, щоб створити світ, в якому доброзичливість людей і прагнення до миру сильніше знарядь війни, — продекламував він. — Ви можете зробити конкретні кроки. Будь то створення дискусійного клубу, зйомки фільму або запуск кампанії у «Twitter», ваші дії нададуть вплив. Ця книга допоможе знайти роль, яку ви можете зіграти у роззброєнні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НА «VREMYA.EU»: Україна продовжує співпрацю зі Світовим банком

Високий представник ООН з роззброєння Анджела Кейн зазначила, що ООН випустила «не просто книгу».

— Це керівництво до дії, як допомогти загальній справі, осягаючи знання і допомагаючи це робити оточуючим, мобілізуючи їх і роблячи кроки на підтримку роззброєння, — сказала вона.

За словами Кейн, світові витрати на озброєння складають 4,4 млрд доларів в день, «в той час як людство продовжує страждати від злиднів, голоду та хвороб».

Книга «10 способів допомогти роззброєння» написана американською тележурналісткою Кетлін Салліван і викладачем Нью-Йоркського університету Пітером Лукасом. За задумом авторів, книга допоможе привернути увагу громадськості до проблеми поширення зброї. У книзі викладені, до того ж, данні про найбільші криваві конфлікти.

Похожие статьи:

Новости Культуры​Засновник «КаZантипа» не підтверджує інформацію про переїзд фестивалю з Криму в Грузію

Новости в мире​США відмічають активізацію ВПС і ВМС Росії в Азіатсько-тихоокеанському регіоні

Новости в мире​ЄС визнає невиконання Києвом зобов'язань по газових контрактах з РФ

Новости Политики​Група кримських татар прорвала кордон, щоб допомогти Мустафі Джемілєву повернутися в Крим

ПроисшествияОфіс "Батьківщини" підпалили ще й у Львові - Ілик

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk