​Батьки з Росії здали сина в дитячий будинок через двійки в школі

30 июня 2015
2032 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9437.jpg

Олександр і Олена звернулися в органи опіки з проханням позбавити їх батьківських прав через прогули і низької успішності сина Артема. Незважаючи на всі вмовляння органів опіки та роботу з психологами, які намагалися помирити норовливого підлітка з батьками, рішення подружжя лишилося непохитним.

Свій вчинок мама, яка працює бухгалтером у сфері ЖКГ, і тато — співробітник «Пошта Росії» — пояснили просто: син погано вчиться і прогулює заняття.

— Батьки не зуміли впоратися з дитиною. Він прогулював школу, погано вчився і часто тікав з дому, — розповіла провідний спеціаліст з опіки і піклування МКО відділу освіти Залізничного району Ростова Катерина Басова. — Ми намагалися переконати подружжя. Але це не допомогло.

Серце батьків не пом'якшило і благання сина в суді. На останньому засіданні дитина попросила маму і тата пробачити його і повернути в сім'ю. Але батьки залишилися непохитними.

— Я — донський козак. У нас з дружиною троє старших дітей, і всі вони благополучні. Артем крав гроші з гаманця. Я відмовився від нього, так як не хочу бути у відповіді за чужі провини, — поділився 57-річний Олександр. — Старші сини і дочка підтримали мене повністю. А ось знайомі були здивовані прийнятим рішенням, і деякі цього не схвалюють.

Зараз Артем лише зрідка спілкується з батьком в соціальних мережах. Всі розмови зводяться лише до одного: новоспечений безбатченко просить забрати його з інтернату, однак рідні батько і матір навіть не хочуть про це чути.

— Ми не віримо, що він виправився, — продовжує Олександр. — Справа не в нас, адже ми виховали трьох нормально. Середній син навіть працював у поліції.

Похожие статьи:

Происшествия​В американській школі 20 осіб отримали ножові поранення

Новости ОбществаВспомним школьные годы

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости УкраиныКурс із військової підготовки запроваджено у школах

Новости КиеваРазрешили принимать детей без прививок в садики и школы

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети