"Дніпро" з гідністю програє в фіналі "Севільї"

28 мая 2015
3197 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак

Команди в першому таймі видали гольову перестрілку. Поки іспанці звикали до гри дніпропетровці реалізували чи не першу свою справжню атаку: Матеус прорвався у штрафний майданчик суперника і видав відмінний пас на Калініча, який відправив м'яч за адресою. Севільці, втім, не розгубилися і в середині тайму провели два голи. Спочатку Криховяка знайшли пасом у центрі штрафного майданчика і польський опорник севільців зрівняв рахунок, а потім Бакка виловив прострільну передачу і, вийшовши один на один, обіграв воротаря «Дніпра».

Українці рук не опустили і зуміли забити гол «у роздягальню». Це Ротань майстерно виконав штрафний – 2:2. Другий тайм був менш гольовим, але більше наповнений боротьбою. «Дніпро» міг вийти вперед відразу після перерви (Матос не зміг закинути м'яч у сітку в акробатичному етюді), а «Севілья» поступово притиснула українців до їхніх воріт. В результаті після кількох небезпечних атак і пари невпевнених вибивань «дніпрян» м'яч знову дістався Карлосу і колумбієць забив третій гол «Севільї».

Кінець поєдинку «Дніпро» провів в атаках, але команду підкосив нещасний випадок з Матеусом. Після зіткнення, удару головами з Тремулінасом, нападник «Дніпра» начебто нормально себе почував, але через хвилину раптово впав без свідомості посередині поля.

Матеуса винесли на ношах з поля – поки невідомо, наскільки важке ушкодження він отримав. Після цього «Дніпро» залишився вдесятьох – всі заміни були вже використані, але все одно влаштував фінальний штурм, який, на жаль, не увінчався успіхом.

2:3 – «Дніпро» гідно бився з іспанцями, але удача в цьому матчі-трилері була на боці суперника.