«Форсаж 7» - найбільш недопрацьований фільм 2015 року

21 декабря 2015
1687 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11419.jpg

Ресурс Moviemistakes.com, який вивчає фільми на наявність різних помилок, назвав блокбастер з найбільшою кількістю ляпів.

Самою недопрацьованою стрічкою 2015 року визнано «Форсаж 7». Повідомляється, що у фільмі знайшли 41 помилку знімальної групи.

Як приклад фахівці привели ляп першої ж сцени: «титр свідчить, що госпіталь, в якому знаходиться герой Джейсона Стейтема, знаходиться в Лондоні, у той час як на табличці зовні написано« Бірмінгем ». Помилки стосуються різних неточностей і випадкової появи в кадрі знімальної техніки.

Відзначається, що в момент найпотужнішого вибуху біля сусідніх будівель навіть не здригнулися вікна.

 

Персонаж Стейтема спочатку знаходиться в госпіталі ніби на сьомому поверсі, але, коли він виходить, видно, що поверхів всього 4.

Фотографії на робочому столі героя Дуейна Джонсона то кольорові, то чорно-білі. Коли головного лиходія в останній сцені залишають у надсекретній в'язниці, у відбитті видний оператор. Інші ляпи менш помітні і стосуються розбіжності в монтажі і рухах персонажів.

У п'ятірку лідерів по ляпам увійшли виключно високобюджетні блокбастери: на другому місці розташувався «Світ Юрського періоду» (33 ляпи), далі «Марсіанин» (21 ляп), потім «007: Спектр» (16 ляпів) ну і «Божевільний Макс: Дорога люті »(15 ляпів).

Похожие статьи:

Образование и наукаАкулам подобається HardRock

ОбществоРоналду зніметься в "50 відтінків сірого-2"

Новости в миреОлівер Стоун знімає фільм про Януковича та майдан

Скандал​Очередная оплошность российской пропаганды

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети