ІГІЛ підірвуть США ядерною зброєю

24 мая 2015
3156 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8798.jpg

Світові експерти відзначають, що США будуть винні в теоретично можливому в майбутньому ядерному теракті ІГІЛ на їх території. Нагадаємо, що авторитетне зарубіжне видання Independent повідомило — «представники радикального терористичного угруповання ІГІЛ стверджують, що вже в цьому році вони отримають доступ до пакистанської ядерній зброї». Зробити це ісламські фанатики збираються за допомогою «своїх прихильників, а також продажних держчиновників».

Видання також зазначає, що на рахунках ІГІЛ — мільярди доларів, крім того бойовиками «захоплено величезну кількість матеріальних цінностей», не кажучи про захоплених танках, ППО і ракетних системах. Independent цитує експертів, упевнених — у ІГІЛ є як мінімум $ 2 млрд. вільних коштів, крім того «ними захоплені великі нафтові родовища, нафтопереробні підприємства в Іраку і Сирії. Вони отримують мільйони доларів від реалізації артефактів, торгівлі заручниками і введеного рабства на окупованих територіях».

Нагадаємо, що ще в 2014 році керівник МВС Великобританії заявила, що «екстремісти можуть створити терористичну державу на Близькому Сході» і висловила побоювання — Ісламська держава «використовує можливості заволодіти в Пакистані хімічною, біологічною і ядерною зброєю».

Також прихильники ІГ заявили, що мають намір влаштувати американцям «ще одне 11 вересня» і хочуть «спалити Америку».

«Вперше в історії після Хіросіми і Нагасакі відповіддю держави, в якій ІГ, не дай Бог, проведе ядерний теракт може виявитися ракетно-ядерний удар по контрольованій ІГ території. Тобто — локальна, але ядерна війна. І це, на жаль, зніме в певному сенсі стопор, мораторій на застосування ядерної зброї у військових конфліктах », — вважає військовий експерт.

Втім, є й інші думки.

«У ІГ немає супротивників, яким можна погрожувати одиничним тактичним зарядом. Якщо ви хочете захопити Багдад, то немає сенсу перетворювати його на радіоактивні руїни. Нелогічно», — пише Ель Мюрид. «Але ось в політичному відношенні наявність ядерного заряду як загроза Заходу — дуже навіть серйозна. У будь-який момент можна оголосити будь-яку країну об'єктом джихаду і викликати в ній неймовірну паніку, яка змітає все. Для шантажу, до речі, зовсім не потрібно володіти самим ядерним зарядом, достатньо заявити про те, що володієш ним. Все інше за тебе зробить твоя репутація », — додає він.

При цьому експерт згоден, що «для ІГ ідеально провести в пустелі показові виступи, підірвавши дійсно що-небудь радіоактивне, і тоді його потрібно і справді придбати. Але тоді можна перегнути палицю і змусити супротивників взятися за тебе всерйоз і без дурнів, наплювавши на наслідки ».

Якими можуть бути наслідки — вже говорилося вище.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети