ІГІЛ скоро захопить Росію

4 августа 2015
1801 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9980.jpg

На Північному Кавказі зросла активність бойовиків. Експерти пов'язують це з можливим зростанням впливу «Ісламської держави» на місцеві угрупування.

Напередодні, 3 серпня, в результаті збройного конфлікту силовиків з бойовиками в Нальчику були вбиті шестеро терористів.

На думку експерта Олексія Малашенко, ситуація з ісламістами сильно «розхитується» і може швидко вийти з-під контролю. «Незважаючи на посилену роботу спецслужб РФ, порівняно дрібні бійки з місцевими правоохоронцями можуть дати сильний поштовх бойовикам для більш масштабних дій», — додав Малашенко.

Є відомості про те, що бойовиків з Кавказу примикають до ІГ на території Сирії. Так, наприклад, стало відомо, що група терористів «Імарат Кавказ» увійшла до складу ІГІЛ.

З основних причин активізації бойовиків на Кавказі виділяють популярність ІГІЛ і підвищена увага Росії до православ'я.

Vremya eu повідомляло, що у вівторок, 4 серпня, в Цумадінському районі Дагестану російські військові ввели режим КТО. Як повідомляє Інтерфакс, операція почалася о четвертій ранку за московським часом. Імовірно повстанці контролюють два чола в даному районі, а також частина з них знаходиться в гірській лісистій місцевості.

Похожие статьи:

Новости Политики​У НАТО пояснили, що видає російських військових на сході України

Новости Украины​Спецпідрозділ « Ягуар» знищив понад 50 бойовиків (ВІДЕО)

Новости Спорта​Озброєні бойовики в Краматорську не випустили футболістів на матч до Полтави

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Скандал​«Наші розстріляли машину - убили батька і матір, живою залишилася тільки дитина», - перемовини бойовиків (АУДІО 18+)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети