​Канадські інваліди планують провести сексуальну оргію для інвалідів

8 июня 2015
2386 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9037.jpg

Канадські інваліди планують проведення сексуальної оргії для інвалідів, ця ідея належить жінці, яка пересувається на візку — вона хоче довести всьому світові, що люди з обмеженими можливостями теж ведуть активне статеве життя.

Ця оргія пройде в Торонто, організатори сподіваються, що таким чином вони зможуть похитнути суспільні стереотипи про асексуальність інвалідів. Стелла Пілакарова, страждаюча спінальною м'язовою дистрофією і пересувається за допомогою інвалідного крісла, заявила, що є однією з тисячею людей, які втомилися від хибного стереотипу про відсутність сексу в інвалідів.Оргія називається Deliciously Disabled і пройде в спеціально обладнаному приміщенні, яке обладнане для даного заходу. Вхід на оргію коштує 20 доларів.

Зал обладнають спеціальними гідравлічними підйомниками, а для спілкування з глухонімими будуть запрошені сурдоперводчики. Оргія пройде у форматі маскараду, так що найбільш сором'язливі інваліди зможуть прикрити обличчя масками.

Між іншим, на думку організатора по імені Ендрю Моррісона-Гюрза, навіть інвалідне крісло можна сприймати як лише секс-атрибут.

Похожие статьи:

Новости в миреКанада обмежила в'їзд українських посадових осіб

Новости в миреСША розглядають можливість озброєння оборони України

Новости в миреСША для помощи Украине намерены снять многолетнее ограничение на экспорт газа

ОбществоЧому Канада допомагає Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети