​Корупційні скандали тривають в Казахстані

9 сентября 2015
1722 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10258.jpg

Корупційні скандали тривають в Костанаї (Казахстан). Сьогодні стало відомо, що ще двома відомими Костанайськими бізнесменами зацікавилася антикорупційна служба, повідомляє кореспондент informburo.kz. Один з них — голова місцевої циганської діаспори та власник фірми ТОО «Астик-Шарт» Леонід Васильєв. Другий, Сергій Біктібаев — керівник будівельної фірми «Стройметсервіс».

У антикорупційному відомстві факт затримання підтвердили, проте подробиці поки не розголошують. У чому саме підозрюють бізнесменів, поки невідомо. Але, можливо, ці справи якось пов'язані з арештами заступників Акима Костанова Максута Калієва і Фрунзіка Аракеляна, а також керівника ЖКГ міста Женіс Шінкіна. Останніх підозрюють у корупції, і всі троє зараз перебувають під арештом.

Максута Калієва затримали на гарячому під час передачі йому хабара в розмірі 13000000 тенге від Гагика Овнаняна, голови ще однієї будівельної компанії — ТОО «Сил». Підприємець сподівався, що за цю суму йому дозволять добудувати ЦОН для автомобілістів. Він, до речі, теж зараз під слідством, за дачу хабара. Другого заступника Фрунзіка Аракеляна звинувачують у лобіюванні інтересів деяких компаній, і теж у хабарництві. Однак тут озвучується менш значна сума — 300 000 тенге.

Колишній головний комунальник Костанов не відстає від своїх начальників. За версією слідства, він привласнив 4,2 мільйона державних грошей, виділених на побілку та очистку стовпів освітлення. Разом з Шінкіним в полі зору антикорупційної служби потрапив ще один Костанайський бізнесмен — глава ТОО «БМУ 2010» Олександр Бобровня. Останній перебуває під домашнім арештом. Комунально-корупційний скандал, схоже, набирає обертів. І в його розпал, залишившись без двох своїх заступників, Ахмедбеков Ахметжанов покинув свій пост. Сьогодні аким області Нуралієв Садуакасов звільнив його з посади. Ахметжанов пост градоначальника залишив за власним бажанням, пропрацювавши, до слова, дуже НЕ довго- трохи більше року.

Похожие статьи:

Политические статьиРоссию призывают захватить или уничтожить Украину, Беларусь и Казахстан.

Новости УкраиныВ Крыму находятся подразделения семи самых боеспособных частей армии РФ - эксперт

Новости в мире​У Раді РФ запропонували створити власний російський інтернет під назвою «Чебурашка»

Новости ОбществаРоссия утвердила новый состав экипажа на МКС

Новости Культуры​Алматинский театр выпустили видео в поддержку Украины

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети