​Єлизавету Боярську визнали найгіршою актрисою року

2 мая 2015
2997 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8486.jpg

Єлизавету Боярську визнали найгіршою актрисою року і вручили їй російський аналог премії «Золота малина».

Сумнівна нагорода, російська версія голівудської антипремії за найгіршу роботу в кіно, дісталася російській зірці Лізі Боярській за головну роль у фільмі режисера Алли Сурикової «Людина з бульвару Капуцинів», де за сюжетом вона намагалася відвести хлопця у героїні Маші Миронової. Причому, поки йшли зйомки, актриса встигла відбити чужого чоловіка і в реальному житті — Максима Матвєєва у актриси Яни Сексте.

Премію «Золотий дятел» заснували за образом і подобою голлівудської «Золотої малини». Присуджує її об'єднане журі, що складається з російських кіно-критиків, кінопродюсерів і кінопрокатників. Знавці залишилися не в захваті від гри Лізи в «Людині з бульвару Капуцинів». До того ж після появи картини на екранах ходили наполегливі чутки, що роль вона отримала завдяки впливу зоряного тата Михайла Боярського. Навіть першокурсники відомого профільного творчого вузу, подивившись фільм, висловили свою думку, що «створюється відчуття, ніби дівчина потрапила в кіно по блату». Відповідальні за роздачу «дятлів» порахували, що її гра була непереконливою.

Сама ж Боярська вважає фільм сильним, а себе — хорошою актрисою. Вона запевняє, що «працювала від душі", не халтурила ». «Дійсно, мене вперше визнали найгіршою. Приємного, звичайно мало »- сказала вона. Забирати «Золотих дятлів» російські зірки не прийшли, наслідуючи приклад американських колег, які подібні церемонії відкрито ігнорують. Так чи інакше, крім кіно в житті Лізи є театр. У Петербурзі спектаклі з її участю і раніше збирають повні зали. Боярській дарують квіти і нагороджують її бурхливими оплесками.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети