​Лох-Несське чудовисько зняли з супутника

24 апреля 2014
7693 просмотра Голосов: 0 Автор:
article4578.jpg

Лох-несське чудовисько помітили активісти, що ведуть спостереження за шотландським озером. Мисливці на знаменитого монстра виявили дивний об'єкт або істоту, переглядаючи знімки, зроблені супутниками.

Помітивши величезного монстра з плавниками біля південного берега озера, вони звернулися по допомогу до експертів по човнах, які заявили, що об'єкт, зафіксований на знімку, хоч і нагадує чимось слід від плавзасобу, не може ним бути, пише «Daily Mail». Також з'ясувалося, що ніяких випробувань з субмаринами або будь-якими іншими подібними пристроями в цьому районі не проводилося. Тепер мисливці за лох-несським чудовиськом сподіваються, що змогли отримати новий доказ існування легендарного монстра.

Слід сказати, що подібний випадок стався в 2009 році. Тоді житель Великобританії заявив, що під час перегляду супутникових знімків на сайті «Google Earth» побачив знамениту істоту. На фотографії дійсно можна було помітити щось, схоже на велику морську тварину з двома парами ласт і хвостом. Втім, загадковий об'єкт виявився човном, що залишив пінний слід.

Похожие статьи:

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

Происшествия​Костянтин Ернст намагався застрілитися після розмови з Путіним

Новости Культуры​У Данії починається пісенний конкурс «Євробачення-2014»

Новости ПреступностиБез пояснення причин скасована сесія Одеської облради

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети